Wiesia z Sanatorium Miłości zdruzgotana po śmierci Cezarego. Mieli wspólne plany

Wiesia z Sanatorium Miłości zdruzgotana po śmierci Cezarego. Mieli wspólne plany Źródło: YouTube/TVP VOD

Sanatorium Miłości okazało się szybko niekwestionowanym hitem stacji TVP. Fani programu byli naprawdę załamani, kiedy media obiegły informacje o śmierci jednego z uczestników, pana Cezarego. Jego śmierć wyjątkowo przeżyła pani Wiesia, do której miał się w programie bardzo zbliżyć i z którą planował przyszłość.

Sanatorium Miłości to wypełniony emocjami program, którego głównymi bohaterami okazała się grupa wyjątkowych, szukających uczucia i przyjaźni seniorów. Szybko podbili oni serca publiczności, niespodziewającej się całkowicie nadchodzącej tragedii. Wśród nich był także pan Cezary Mocek. Nagle media obiegły niestety informacje o śmierci uczestnika.

Sanatorium Miłości: Nie żyje pan Cezary Mocek

- Z niewypowiedzianym żalem chcielibyśmy poinformować o odejściu od nas, w wyniku nagłej choroby, Cezarego Mocka, jednego z dwunastu uczestników programu „Sanatorium Miłości”. Cezary na każdym kroku udowadniał, jak był wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Szczerym, bezpośrednim, niezwykle ujmującym. To ktoś, kogo trudno było nie obdarzyć sympatią od pierwszej chwili, pierwszego spotkania - napisano w oficjalnym komunikacie na profilu "Sanatorium Miłości" na Facebooku.

- Cezary potrafił oczarować nie tylko swoich partnerów z programu, ale też jego ekipę oraz wszystkich tych, którzy mieli przyjemność i zaszczyt się z nim spotkać. Dzisiaj ból i smutek towarzyszy nam wszystkim. Odszedł ktoś, kto na długo pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach. Dobranoc Cezary… - dodali przedstawiciele produkcji programu.

Pani Wiesia nie może się pogodzić z odejściem pana Cezarego

Zarówno widzowie, jak i bohaterowie programu są naprawdę załamani tragicznymi wieściami o śmierci uczestnika. Szczególnie zraniona oraz zdruzgotana odejściem pana Cezarego okazała się pani Wiesia, do której miał szczególnie zbliżyć się na planie show. Para spędzała ze sobą bardzo dużo czasu, doskonale się rozumiała i nie chciała tracić ani jednej wspólnej chwili.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Popłakałam się niesamowicie, kiedy dowiedziałam się, że Cezary nie żyje. Darzyłam go ogromną sympatią. On chyba nawet czuł coś więcej. W pewnym sensie byliśmy parą. Mieliśmy wspólne plany. Los jednak ułożył wszystko inaczej - opowiedziała załamana pani Wiesia w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

Widzowie składają obecnie kondolencje przede wszystkim rodzinie pana Cezarego, ale także pani Wiesi, która ewidentnie przeżyła jego śmierć w bardzo emocjonalny sposób. O swoim smutku opowiedziała już także prowadząca "Sanatorium Miłości" Marta Manowska. Prezenterka nazwała zmarłego "jednym z najcudowniejszych ludzi, jakich w życiu poznała”.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Rozstał się z nią na oczach widzów. Teraz ona upokorzyła uczestnika "Rolnik szuka żony"
  2. Wyszło na jaw, kto jest partnerem Anety Zając. To znany piosenkarz
  3. Justyna Żyła opublikowała nagranie z żoną Wiśniewskiego. Dominika nie była zachwycona
  4. Sprawdziliśmy ile zarabiają aktorzy "Na Wspólnej". Nie możemy wyjść z SZOKU
  5. Małgorzata Kożuchowska ma powód do świętowania. GRATULUJEMY!

Źródło: Fakt

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News