Nie żyje uwielbiany bohater "Sanatorium Miłości". Nagła choroba, koszmarna wiadomość

Nie żyje uwielbiany bohater "Sanatorium Miłości". Nagła choroba, koszmarna wiadomość

"Sanatorium miłości" jest hitową produkcją Telewizji Polskiej, która w ostatnich dniach gromadziła przed telewizorami miliony Polaków. Właśnie jednak pojawiła się wstrząsająca informacja - nie żyje bohater formatu, który od samego początku cieszył się gigantyczną sympatią widzów. Przegrał walkę z nagłą chorobą. 

"Sanatorium miłości" przez wiele osób traktowane było jak podróbka programu "Rolnik szuka żony". Padało wiele głosów, że TVP stworzyło go tylko po to, by zarobić na sławie starszego programu, jednak wraz z pierwszymi wyemitowanymi odcinkami wszystko uległo zmianie. Miłosne przygody seniorów wzbudziły zachwyt Polaków, którzy szybko okrzyknęli nowy program prawdziwym hitem. Teraz niestety pojawiła się wstrząsająca wiadomość - uwielbiana postać z programu "Sanatorium miłości" nie żyje. Uczestnik przegrał walkę z nagłą chorobą.

Nie żyje gwiazda "Sanatorium miłości"

Pan Cezary już od pierwszego odcinka typowany był na gwiazdę programu. Jego niezwykle szczere i odważne wypowiedzi szybko sprawiły, że widzowie zaczęli go uwielbiać. Mężczyzna otwarcie mówił o swoich słabościach i przeszłości, wspominał też o kłopotach ze zdrowiem, nikt jednak nie spodziewał się, że sprawa jest aż tak poważna. Dziś rano na oficjalnym profilu programu "Sanatorium Miłości" na Facebooku pojawiła się informacja, że 67-latek nie żyje.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poruszający wpis na Facebooku

- Z niewypowiedzianym żalem chcielibyśmy poinformować o odejściu od nas Cezarego Mocka, jednego z dwunastu uczestników programu Sanatorium Miłości. Cezary na każdym kroku udowadniał, jak był wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Szczerym, bezpośrednim, niezwykle ujmującym. To ktoś, kogo trudno było nie obdarzyć sympatią od pierwszej chwili, pierwszego spotkania. Cezary potrafił oczarować nie tylko swoich partnerów z programu, ale też jego ekipę oraz wszystkich tych, którzy mieli przyjemność i zaszczyt się z nim spotkać. Dzisiaj ból i smutek towarzyszy nam wszystkim. Odszedł ktoś, kto na długo pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach. Dobranoc Cezary... - czytamy. Pod poruszającym wpisem pojawiła się także wzruszająca, czarno-biała fotografia, na której widniał poruszający cytat, z którego senior był znany: "Bać się miłości to tak, jakby bał się człowiek życia...". sanatorium miłości pikio.pl Fot. Facebook/Sanatorium miłości TVPNajlepsze newsy dnia:

  1. Dwa razy sprawdziliśmy, kto jest żoną członka zarządu TVN. Bo za pierwszym razem nie mogliśmy uwierzyć
  2. Justyna Pochanke przeżyła ogromną traumę: „Spałam z nożem pod poduszką”
  3. Oszałamiająca pensja Małgorzaty Rozenek. To się nie mieści w głowie
  4. Nigdy niewyemitowana żenada. Prowadzącemu „Familiady” aż zrzedła mina, gdy zrozumiał co powiedział
  5. Nagrał, co jego pies potajemnie robi w klozecie. Można się popłakać ze śmiechu
  Źródło: Pudelek Następny artykuł