65-letnia gwiazda "Sanatorium miłości" podbija Internet. Polacy chcą być jak ona!

65-letnia gwiazda "Sanatorium miłości" podbija Internet. Polacy chcą być jak ona!

"Sanatorium miłości" jest kolejnym formatem Telewizji Polskiej, który z założenia ma pomóc samotnym uczestnikom znaleźć swoją bratnią duszę. Tym razem postawiono na seniorów, a największą gwiazdą okazała się 65-letnia kobieta, która podbija internet. Polacy podziwiają tę niesamowitą postać. 

"Sanatorium miłości" już na samym początku głośno okrzyknięte zostało następcą cieszącego się gigantyczną popularnością formatu "Rolnik szuka żony". Trzeba przyznać, że opierające się na nieco podobnej fabule show TVP rzeczywiście szybko osiągnęło imponujące wyniki oglądalności, które z każdym odcinkiem szybują coraz wyżej. Z pelnym przekonaniem można więc rzeczywiście uznać, iż postawienie na samotnych seniorów było strzałem w dziesiątkę. Sześciu samotnych, starszych panów oraz tyle samo emerytowanych singielek zatrzęsło całą Polską. Ich poszukiwania miłości w Ustroniu obserwują miliony, szczególną popularnością cieszy się jednak jedna z uczestniczek "Sanatorium miłości". Mowa jest o 65-latce, która całkowicie zawładnęła internetem, a Polacy chcą być tacy, jak ona.

Gwiazda "Sanatorium miłości" podbija internet

Jedną z najbardziej charakterystycznych gwiazd "Sanatorium miłości" bez wątpienia jest 65-letnia Wiesława Kwiatek. Jej niesamowita otwartość, energia oraz niepohamowany optymizm szybko sprawiły, że pokochali ją wszyscy widzowie. Kobieta nie ukrywa, że ma doświadczenie przed kamerami (występowała już m.in. w "Na dobre i na złe" czy "Gliniarzach") i deklaruje, że szuka wielkiej miłości. Kobieta zauważyła niedawno, że występy w telewizji wiążą się z rozpoznawalnością, postanowiła więc rozpocząć swoją kariery w mediach społecznościowych. Z każdym dniem obserwuje ją na Instagramie coraz więcej osób, a każde, niezwykle oryginalne zdjęcie, cieszy się gigantyczną popularnością i rozprzestrzenia się po internecie z prędkością światła.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Polacy ją uwielbiają. Chcą być tacy, jak ona

Kobieta swoją pogodą ducha, szalonymi pomysłami oraz barwnymi, nowoczesnymi pomysłami sprawiła, że pokochały ją miliony. Internauci w komentarzach zarzekają się, że na starość chcą być właśnie tak pełni życia i energii, jak ona. - I super, korzysta z życia bez ograniczeń! - docenia internautka. - Tak trzeba, na starość też chcę być tak żywiołowa. Nie wyobrażam sobie siedzieć w domu przed telewizorem! - dodaje kolejna. - Barwna, uśmiechnięta, pozytywna... Na pewno szybko znajdzie sobie ukochanego! - jest przekonana następna osoba. sanatorium miłości pikio.pl Fot. Instagram/lipieclrys sanatorium miłości pikio.pl Fot. Instagram/lipieclrys sanatorium miłości pikio.pl Fot. Instagram/lipieclrys ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Wykonuje BARDZO niewdzięczny zawód
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Jackowski miał rację! Wszystko się spełnia, polskie miasto sparaliżowane
  4. Tak wyglądają relacje Marty i Jarosława Kaczyńskich. Znajomy rodziny opowiedział wszystko
  5. Przełom w życiu Beaty Kozidrak. Wszystkie media w kraju będą o tym pisać przez miesiące
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Pudelek Następny artykuł