Gwiazda "Sanatorium miłości" o swoim dramacie. Przez niego znalazła się w programie

Gwiazda "Sanatorium miłości" o swoim dramacie. Przez niego znalazła się w programie Źródło: Youtube.com/TVP VOD

"Sanatorium miłości" przyniosło Małgorzacie Zimmer ogromną popularność. Pełna wigoru seniorka nie miała jednak w życiu "z górki". Media kolorowe przypominają kulisy rozpadu jej wieloletniego małżeństwa.

Udział w "Sanatorium miłości", pierwszym takim reality-show w TVP, był dla 62-letniej Małgorzaty Zimmer spełnieniem marzeń. Życie uczestniczki programu nie do końca ułożyło się zgodnie z jej planami.

Pochodząca z podwarszawskiego Nadarzyna kobieta przez ponad dekadę pracowała jako stewardessa. Z mężem poznali się na kursie pilotażu. Zamieszkali w Warszawie, oboje spędzali godziny, miesiące, całe lata w powietrzu. Po kursach rozpoczęła pracę na pokładach samolotów, które on sam pilotował. 

Uczestnicy "Sanatorium miłości" są parą. Jej przeszłość uwierała ją przez lata

Życie wydawało się proste i ustawione. Firma prosperowała, zarabiali godne pieniądze. Po zejściu na ziemię rozpoczął się kryzys, który doprowadził do podzielenia się majątkiem...

Po rozwodzie pani Małgorzata nie przestawała wierzyć, że jeszcze ułoży sobie życie. Doświadczenie z pracy w liniach lotniczych zaprocentowało. Kobieta lubi poznawać nowych ludzi, flirtować. Stąd jej decyzja o przystąpieniu do eliminacji do "Sanatorium miłości". 

Przeszła je pomyślnie. Jakby tego było mało w programie poznała Marka, z którym zobaczyła się już w drodze na casting.

- Tak zaczęła się nasza znajomość. Zanim włączono kamery... - opowiadała.

Między nią a innym z uczestników show, Markiem Jaroszem, tworzyła się coraz większa więź. Choć sama zainteresowana przyznała, że na uczucie jest zdecydowanie za wcześnie. Urzekła ją szczerość i inteligencja mężczyzny.

- Lubi pielęgnować swój ogródek i długie spacery z psem. Kiedyś uważała, że to mężczyzna powinien zrobić pierwszy krok, jednak dziś gotowa jest wyjść sama z inicjatywą - przybliżano sylwetkę uczestniczki w programie.

To właśnie Małgorzata i Marek zostali pierwszą parą programu. To sprawiło, że stali się przedmiotem licznych plotek i dyskusji. Dziś oboje są szczęśliwi, nie przejmują się stereotypami. Wielu fanów, ale i bliscy zniechęcają bowiem seniorów uznając, że wiązanie się i flirtowanie zarezerwowane są tylko dla młodszych...

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ich historia to dowód na to, że na miłość nigdy nie jest za późno. 

- Marek często mnie odwiedza. Wiosna się pięknie dla nas zaczęła - powiedziała pełna radości uczestniczka show w magazynie "Rewia".

  1. Córka Kukiza jest ciężko chora! „Ból, ból i jeszcze raz ból”
  2. Partnerka Karola Strasburgera jest od niego młodsza 38 LAT! Kim jest?
  3. Rodzice gwałcili swoje 6 tygodniowe dziecko. Maleństwo było rozerwane od środka
  4. Biedronka oszalała. Przez fenomenalną promocję obkupisz się za bezcen
  5. TVN przekazał smutną informację. Nie żyje wielki Polak
  6. Celebryci zatrzymani przez CBA. Wśród nich aktor Piotr A.

źródło: Pomponik

Następny artykuł