Dramatyczne doniesienia o gwieździe Sanatorium miłości. Zagraża jej śmiertelne niebezpieczeństwo, porażająca relacja

Dramatyczne doniesienia o gwieździe Sanatorium miłości. Zagraża jej śmiertelne niebezpieczeństwo, porażająca relacja Źródło: Facebook/Sanatorium Miłości TVP

Gwiazda programu "Sanatorium miłości" była w nieodpowiednim miejscu i nieodpowiednim czasie. Znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Gwieździe znanej z "Sanatorium Miłości" grozi poważne niebezpieczeństwo. W związku z poważnym zagrożeniem, które dotyczy coraz większej ilości osób, musiała podjąć ważne kroki bezpieczeństwa. Poważnie obawia się o swoje życie.

Gwiazda "Sanatorium miłości" w centrum zagrożenia

Okazało się, że prezenterka programu, Marta Manowska, znalazła się w obszarze zagrożenia zarażeniem koronawirusem. Dziennikarka w trakcie swojej wakacyjnej podróży przeszła przez Malezję w kierunku Singapuru i przekroczyła granicę Tajlandii. Z racji, że wirus szaleje w państwach azjatyckich, 36-latka podjęła kroki ostrożności.

Z tego też względu Marta Manowska nie rozstaje się z maską na twarz i liczy, że to pomoże jej uchronić się przed zakażeniem. Niestety, jej wyjazd wakacyjny zbiegł się akurat z wybuchem w Chinach epidemii 2019-nCoV, koronawirusa. Z powodu choroby zmarło już ponad sto osób (choć według doniesień szacunki są zaniżane), a tysiąc jest potwierdzonych jako zarażeni.

Wirus szaleje, gwiazda nie planuje rezygnować z podróży

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wirus atakuje zarażonych poprzez ostre zapalanie płuc. Śmiertelny jest głównie dla osób chorych i starszych, ale obecnie nie wiadomo jak będzie szkodził osobom o innych uwarunkowaniach. Z tego też powodu wybuchła na świecie masowa panika, WHO wydało alarmy, a na lotniskach wzmożono kontrole.

Dzisiaj grzeje: 1. LOT podjął decyzję ws. lotów do Chin. Nalegało wielu Polaków
2. Łzy, żałoba, rozpacz. Córka Magdy Gessler zmarła w tragicznych okolicznościach, po latach restauratorka opowiedziała o wszystkim

Marta Manowska pojechała do Azji w newralgiczny momencie, a do tego trafiła w miejsce, w którym choroba najbardziej szaleje. Mimo że zdaje sobie sprawę z zagrożenia, zdecydowała się kontynuować podróż, porusza się na przemian pieszo i autobusem. Powrót do Europy planuje dopiero z Singapuru.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciągłe bóle głowy nie dawały mu spokoju. Okazało się, że w jej środku od 10 lat mieszka intruz
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Smutne doniesienia o Beacie Tyszkiewicz. Właśnie dlatego nie chciała wracać?
  4. Fatalne wieści o Kamilu Stochu. Widzowie zamarli podczas skoku, skończyło się naprawdę źle
  5. Król disco polo miał tragiczny w skutkach wypadek. Auto do kasacji, z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News