Dramatyczne wyznanie w "Sanatorium miłości". Uczestnik przeżył tragiczne chwile, słowa matki odebrały mu chęć do życia

Dramatyczne wyznanie w "Sanatorium miłości". Uczestnik przeżył tragiczne chwile, słowa matki odebrały mu chęć do życia Źródło: instagram

Sanatorium miłości każdego tygodnia przekazuje nam nowe informacje odnośnie uczestników programu. W ostatnim odcinku pojawiło się dramatyczne wyznanie, okazało się, że jeden z uczestników przeżył wyjątkowo tragiczne chwile. Słowa, które usłyszał od matki sprawiły, że nie chciał dłużej żyć.

"Sanatorium miłości" bije rekordy oglądalności. TVP1 produkując program dla seniorów, którzy poszukują miłości, wstrzelili się w oczekiwania widzów, którzy nie mogą się doczekać kolejnej odsłony. Miłośnicy programu mogli w ostatnim odcinku usłyszeć bardzo szczere wyznanie. 

Kolejny odcinek "Sanatorium miłości" za nami. Pojawiło się dramatyczne wyznanie

Za nami 3. odcinek drugiego sezonu programu "Sanatorium miłości". Coraz więcej już wiemy o nowych uczestników, którzy otwierają się na siebie i widzów coraz bardziej. Wczorajszy odcinek rozpoczął się od imprezy niespodzianki dla Wojtka, który obchodził urodziny. Wszyscy uczestnicy odśpiewali mu "sto lat", a następnie zjedli razem przepyszny tort. Pan Wojtek nie ukrywał, że koledzy i koleżanki bardzo go zaskoczyli. 

Waldemar i Wiesława poruszyli przy kawie temat zdrady, ale nawet to nie było największym zaskoczeniem tego odcinka. Jeden z uczestników przekazał niezwykle przygnębiającą historię ze swojego życia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Słowa uczestnika "Sanatorium miłości" wzruszyły widzów 

Pan Waldemar podczas rozmowy z Martą Manowską podzielił się niezwykle smutną historią z dzieciństwa. Jak się okazało nie należało ono do najprzyjemniejszych okresów w jego życiu.

- Staram się brać na wesoło to wszystko, co u mnie było. Moja matka powiedziała mi, że wolała urodzić kamienie, a nie mnie. Co jest najgorsze w bidulu? Że wieczorem patrzysz przez okno, czy ciocia przyjedzie, czy nie. Jak ją zobaczyłem, to był jeden z najradośniejszych dni dla mnie - opowiedział. 

Senior, który w programie "Sanatorium miłości" szuka wyjątkowej kobiety, okazał dla bezwzględnego ojca serce.

- Moje dzieciństwo chcę wspominać bez rodziców: byli niedobrzy dla mnie, oddali mnie. Ojciec był egoistą, ale potem wziąłem tatę do siebie. On u mnie umarł - wyznał Waldemar.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyją członkowie uwielbianego zespołu. Policjanci mieli problem z rozpoznaniem ciał
2. Znamy terminy wypłat trzynastej emerytury. Każdy emeryt powinien zapisać je sobie w kalendarzu

Wyznanie Waldemara sprawiło, że widzowie zupełnie inaczej spojrzeli na tego uczestnika. Rozprawiając się z przykrymi wydarzeniami, z przeszłości Waldemar z "Sanatorium miłości" otwiera się na przyszłość.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już niedługo może być najczęściej diagnozowanym nowotworem. Ponad połowa przypadków wykrywana jest zbyt późno
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Michał Szpak skomentował kariery Roksany Węgiel i Viki Gabor. Nikt nie spodziewał się tak mocnych słów, fanów zatkało
  4. 5 osób nie żyje, w tym małe dziecko. Zginęli w okropnych okolicznościach, koszmarne informacje z zagranicy
  5. Książę Harry w końcu przerwał milczenie. Wyjawił całą prawdę, dramatyczne, pełne żalu słowa

źródło: plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News