Dramat gwiazdy "Sanatorium miłości". Wszystko przez informacje o koronawirusie

Dramat gwiazdy "Sanatorium miłości". Wszystko przez informacje o koronawirusie Źródło: Instagram.com sanatorium_milosci_tvp

"Sanatorium miłości" zakończyło emisję drugiego sezonu show. Uczestnicy mieli spotkać się ponownie, by nagrać odcinki specjalne, jednak plany stacji pokrzyżowała rozwijająca się pandemia. Jedna z bohaterek programu przechodzi teraz koszmar, wszystko przez koronawirusa.

"Sanatorium miłości" zniknęło z anteny Telewizji Polskiej, jednak widzowie wciąż z ciekawością śledzą dalsze losy bohaterów programu. Niedawno stacja miała nagrywać świąteczny odcinek show, jednak plany nie doszły do skutku. Fani dowiedzieli się, że jedna z seniorek przechodzi trudne chwile, wszystko przez koronawirusa.

"Sanatorium miłości" zakończyło drugi sezon

Ostatni odcinek drugiej edycji uwielbianego przez Polaków show został wyświetlony w niedzielę 8 marca 2020 roku. Choć program się skończył, widzowie w wciąż z ciekawością śledzą losy swoich ulubieńców. TVP zdecydowało się nakręcić dodatkowe dwa odcinki wielkanocne z udziałem bohaterów ostatniej edycji "Sanatorium miłości". Niestety, plany stacji pokrzyżowała szalejąca pandemia wirusa SARS-CoV-19.

Uczestnicy zostali sprowadzeni do Warszawy, a ze stolicy mieli wyruszyć nad polskie morze. Niestety, prace nad świątecznymi odcinkami programu zostały przerwane z uwagi na zagrożenie koronawirusem, który jest szczególnie niebezpieczny dla starszych członków społeczeństwa. Producenci show zorganizowali bezpieczny transport i odwieźli uczestników do domów w całej Polsce. Niestety, jedna z bohaterek show nie jest w stanie wrócić do swojego mieszkania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Uczestniczka "Sanatorium miłości" utknęła w Polsce

Bożena Baraniak na co dzień mieszka w Chicago w Stanach Zjednoczonych. Do Polski przyleciała specjalnie, by wziąć udział w nagrywaniu dodatkowych odcinków. Teraz nie może wrócić do USA z powodu ograniczeń w transporcie międzynarodowym.

- Zatrzymałam się u znajomych w Koninie. Siedzimy w domu, oglądamy 'Wiadomości' i wspólnie przygotowujemy posiłki. Nikt nie zachorował i mam nadzieję, że szczęśliwie przetrwamy tę zarazę - wyznała seniorka w rozmowie z "Super Expressem".

Dzisiaj grzeje: 1. Szkoły zamknięte znacznie dłużej? Poznaliśmy konkretną datę
2. Doktor wyjaśnia, czy można teraz chodzić na spacery do parku, jeździć rowerem, itp. Nie ma już najmniejszych wątpliwości

71-latka ma nadzieję, że uzyska pomoc od państwa. Być może narodowy przewoźnik zorganizuje lot dla rodaków z Warszawy do Stanów. Na razie seniorka spokojnie czeka na koniec epidemii, choć chciałaby już wrócić do domu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus zdążył się już zmutować. Wytworzył się drugi szczep
  2. Jest oficjalna decyzja UEFA ws. Euro 2020. Mistrzostwa nie odbędą się w tym roku
  3. Lawinowy wzrost zachorowań na koronawirusa. Właśnie znacznie powiększyła się liczba zakażonych
  4. Stan 74-letniej zakażonej Polki coraz lepszy. Otrzymała pionierską mieszankę leków
  5. Przez 10 godzin walczyli o jego życie. Niestety, 41-latek zmarł pomimo starań ratowników
  6. Druzgocące zdjęcie z polskiego sklepu. Zachowanie klientki nie mieści się w głowie

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News