Bohaterka Sanatorium miłości przeszła groźną metamorfozę. Mogło się źle skończyć

Bohaterka Sanatorium miłości przeszła groźną metamorfozę. Mogło się źle skończyć Źródło: Facebook

"Sanatorium miłości" zapoznało widzów z bohaterami kolejnej, drugiej już edycji programu. Widzowie upatrzyli sobie ulubieńców, jednak nie do końca byli świadomi, że niektórzy przeszli trudne chwile. Jedną z takich osób jest bohaterka, która od razu skradła serce większości.

Bohaterka "Sanatorium miłości" wśród reszty uczestników odznacza się niesamowitą pewnością siebie, szczerością i tym, że zawsze znajdzie odpowiednią ripostę. Nikt do tej pory nie sądził, że już podczas nagrań było z nią nie najlepiej.

Wschodząca gwiazda "Sanatorium miłości" szczerze opowiedziała o swoim problemie

Do "Sanatorium miłości" zgłosiła się z dwóch powodów: aby znaleźć miłość lub zawrzeć interesującą i godną zaufania znajomość oraz schudnąć. Wiesia, ulubienica widzów, potraktowała telewizyjny turnus jako sposób na walkę ze zbędnymi kilogramami. Miała nadzieję, że serwowane jedzenie, a także wiele aktywności fizycznych możliwych do zrealizowania w ośrodku pomogą jej zadbać o linię. Aby jeszcze bardziej się zmotywować, na wyjazd spakowała sukienkę, w którą nie mieściła się jeszcze przed przekroczeniem progów "Sanatorium miłości".

Wiesia osiągnęła swój cel - w rozmowie z dziennikarzami radośnie chwaliła się, że w ciągu pobytu zrzuciła aż 11 kilogramów. Pojawiły się jednak "skutki uboczne".

- Dobrze się czułam w programie. Byli wspaniali ludzie. Miałam tylko trochę problemy ze zdrowiem, ale miałam dobrą pomoc. Trochę zeszczuplałam i może za szybko. To były bardzo intensywne dni - mówi Wiesia.

Problemy zdrowotne nie odebrały jej radości, dopięła swego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiesia z uśmiechem przyznaje, że mimo problemów ze zdrowiem, jest zadowolona ze swojej nowej figury. Wie już, jak się odżywiać i jak zadbać o siebie. Metamorfoza 69-letniej uczestniczki nie umknęło innym bohaterom tej edycji tym bardziej, że na finałowy odcinek założyła upragnioną sukienkę, która była na nią za ciasna.

- Udowodniłam sama sobie, że mam jeszcze siłę. Były gimnastyki, latanie na paralotni - opowiadała zachwycona bohaterka.

Dzisiaj grzeje: 1. Ostatnie słowa pilota ukraińskiego samolotu ujawnione. Poruszające, tuż przed katastrofą
2. Polacy pokochali go za kultowe seriale na TVN, TVP i Polsacie. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat

Wiesia od swojego wymarzonego partnera wymaga przede wszystkim zaufania - w obie strony. Wygląd nie ma dla niej większego znaczenia, liczy się to, żeby mężczyzna umiał zadbać o siebie i o higienę. Osobiście jest bardzo wrażliwa, troskliwa, uwielbia prace w ogródku, chodzenie do kina oraz teatru. Od 8 lat jest na emeryturze, wcześniej przez ponad 20 lat mieszkała we Włoszech.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne. Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. TVP właśnie poinformowało o przerażającej śmierci ukochanego sportowca. Fani za granicą są zdruzgotani i oszołomieni
  4. Lekkie i puszyste ciasto bez pieczenia po prostu rozpływa się w ustach. Prosty przepis na niebo w gębie
  5. Tragiczny początek ferii. 11 osób nie żyje, ponad 200 rannych

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News