Uwielbiana uczestniczka "Sanatorium miłości" ogromnie cierpi. Już nie może się sama poruszać

Uwielbiana uczestniczka "Sanatorium miłości" ogromnie cierpi. Już nie może się sama poruszać Źródło: sanatorium_milosci_tvp Instagram.com

"Sanatorium miłości" to program tworzony przez TVP. Telewizja publiczna pokazała, że nie wszyscy seniorzy myślą tylko o swoich wnukach i spędzaniu starości w zaciszu czterech ścian. Niestety jedna z uwielbianych uczestniczek popularnego formatu boryka się z ogromnymi problemami. Koleżanka potwierdziła te smutne doniesienia. Fani nie mogą uwierzyć w to, co przechodzi ich ulubienica ze srebrnego ekranu.

"Sanatorium miłości" w chwili wejścia na antenę wywoływało mieszane uczucia, lecz okazało się, że to prawdziwy strzał w dziesiątkę. TVP zdecydowało się na dalszą produkcję i każdy kolejny sezon obfituje w prawdziwe osobowości. Seniorzy udowadniają, że na znalezienie miłości i poznawanie nowych przyjaciół nigdy nie jest za późno. Niestety jedna z gwiazd przechodzi obecnie trudny okres, nie jest w stanie sama się poruszać.

Obie występowały w "Sanatorium miłości", teraz jedna opiekuje się drugą

"Sanatorium miłości" to program, w którym emeryci pojawiają się nie tylko aby znaleźć pierwszą lub kolejną miłość. Zawiązało się tam również wiele przyjaźni, które trwają nawet po wyłączeniu kamer. Iwona Mazurkiewicz i Halina Bernacka mieszkały razem w trakcie turnusu w jednym pokoju. To właśnie współlokatorka zdradziła, że nagrania były dla Haliny Bernackiej ciężkie zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Okazuje się, że pani Halina Bernacka obecnie bardzo cierpi i to właśnie problemy zdrowotne były głównym powodem, dla którego nie pojawiła się na nagraniach wielkanocnego odcinka "Sanatorium miłości". Iwona Mazurkiewicz zdecydowała się pomóc przyjaciółce i pomaga jej w codziennych obowiązkach, a z racji swojego wykształcenia jako rehabilitantka dobrze wie, jak to robić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Niestety sytuacja od dawna nie jest najlepsza

- Halinka ma poważne problemy ze zdrowiem. Nie może samodzielnie się poruszać - mówiła Iwona Mazurkiewicz w rozmowie z "Rewią" cytowanej przez portal Plotek. Jak podaje serwis uczestniczka "Sanatorium miłości" po zakończeniu zdjęć udała się na zupełnie inny turnus, gdzie głównym celem nie było poznawanie nowych osób, a podreperowanie nadszarpniętego zdrowia. Okazuje się, że Halina Bernacka przeszła kilka lat temu poważny wylew i odzyskanie sprawności zajęło jej sporo czasu. Zostawiło to ślad na jej zdrowiu, a nagrania do programu nie pozwoli jej odpocząć. Dodatkowy stres mocno dał jej się we znaki i boleśnie go odczuła.

Dzisiaj grzeje: 1. Druzgocąca wiadomość z samego rana, kondolencje spływają ze wszystkich stron. Lekarze byli bezradni, nie żyje uwielbiany gwiazdor

2. Marek Perepeczko przewidział swoją śmierć. Janosika zabrała choroba, która rocznie zabija tysiące Polaków

3. Premier Morawiecki właśnie potwierdził. Kolosalna i nagła zmiana dla wielu Polaków

Zdrowie Haliny Bernackiej nie uległo poprawie

Po tym, jak wróciła do domu szybko przyjęta została do szpitala i lekarze orzekli, że silny ból, jaki odczuwa to efekt zapalenia stawów. To właśnie przez to uczestniczka "Sanatorium miłości" nie mogła samodzielnie się przemieszczać. Obecnie pomocą służy jej przyjaciółka poznana na nagraniach do hitu TVP. Mamy nadzieję, że niedługo stan zdrowia pani Haliny Bernackiej ulegnie poprawie. Show cieszy się dużą popularnością i potwierdza to aktywność na oficjalnym koncie "Sanatorium miłości" na Instagramie, gdzie pod każdym postem pojawia się wiele komentarzy i polubień.

Najlepsze newsy dnia:

  1. To już pewne. Jutro nastąpią kluczowe zmiany dla wszystkich Polaków, Ministerstwo Zdrowia już potwierdziło
  2. Od dzisiaj obowiązuje rozszerzony zakaz. Dotyczy terytorium Polski
  3. TVP przekazało tragiczne informacje. Ciężko uwierzyć, że nie żyje
  4. Mamy potwierdzenie, koronawirus w PKP. Sanepid pilnie szuka pasażerów popularnej trasy
  5. Niewyobrażalnie przerażające jakich rzeczy dokonywali rodzice z księdzem. "Płakałam i prosiłam, żeby mnie nie krzywdzili"

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News