Widzowie Sanatorium miłości we łzach. Uwielbiana bohaterka usłyszała druzgocącą diagnozę

Widzowie Sanatorium miłości we łzach. Uwielbiana bohaterka usłyszała druzgocącą diagnozę Źródło: Instagram/sanatorium_milosci_tvp

W programie "Sanatorium miłości" doszło do sytuacji, której nikt się spodziewał. Jedna z uczestniczek nagle musiała zrezygnować z jednego wyjścia. Lekarz postawił jej fatalną diagnozę.

Program TVP "Sanatorium miłości" okazał się strzałem w dziesiątkę. Wielu Polaków śledzi przed telewizorami perypetie seniorów. Niestety, ostatnio nie było zbyt wiele dobrych wieści. Jedna z uwielbianych przez widzów bohaterek otrzymała fatalną diagnozę od lekarza.

Uczestniczka "Sanatorium miłości" usłyszała na wizji smutną diagnozę

Uczestnikom programu zorganizowano wyprawę do lasu na grzyby. Prowadząca Marta Manowska zauważyła brak jednej z uczestniczek. Okazało się, że lubiana przez widzów Wiesia poczuła się znacznie gorzej, przez co nie wybrała się na grzybobranie. W związku z tym zabrano ją na badanie, przebadał ją kardiolog i dietetyk. Dostała porażającą diagnozę. 

Okazało się, ze Wiesia cierpi z powodu migotania przedsionków. Na szczęście mimo gorszego samopoczucia, nie musiała trafić do szpitala. Będzie jednak musiała poważnie popracować nad swoją formą. Lekarze przestrzegli ją, że poważnie bagatelizuje nadwagę, która ma ogromny wpływ na pracę serca.

Wiesia będzie musiała poważnie zadbać o swoje zdrowie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Badanie lekarzy wykazało, że tłuszcz stanowi 50% masy ciała uczestniczki, a jej wiek metaboliczny szacuje się na 96 lat. Szczególnie ta drugą informację wzięła sobie do serca, bo jej prawdziwy wiek daleko odbiega od tego metabolicznego.

- Czas się za siebie wziąć - podsumowała swoją sytuację zasmucona Wiesia.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono zarobki Kingi Dudy. Są ogromne, porównują ją do Lewandowskiego
2. Polacy pokochali go za kultowe filmy. Nie żyje legendarny aktor

Wiesia to ostatnio kuracjuszka odcinka. W rozmowie z prowadzącą przyznała, że przeżyła w życiu wiele zawodów miłosnych. Dlatego zachowuje spory dystans do współczesnych związków. Wygląda jednak na to, że pierwszej kolejności będzie musiała zadbać o swoje zdrowie.

Najlepsze newsy dnia

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Organizatorzy konkursu w Willingen przekazali fantastyczną informację. Polacy mogą odetchnąć z ulgą
  3. Tragedia, nie żyją rodzice i niemowlę. Małe dziecko jest w stanie krytycznym
  4. Masz stary dowód osobisty? Dzięki niemu możesz dostać o wiele większą emeryturę
  5. Niebywały przepis na kopytka w nowej odsłonie. Smakują rewelacyjnie, sekretem jest jeden składnik

Źródło: Radiozet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News