Problemy koreańskiego giganta elektronicznego w związku z wybuchającymi bateriami najnowszego modelu smartfona, Galaxy Note 7, doprowadziły nie tylko do ogromnych strat finansowych, ale także do zniszczenia opinii marki na rynku. Samsung wypowiedział aktualnie wojnę internautom, którzy stroją sobie żarty z wybuchających telefonów m.in. tworząc specjalne mody do popularnych gier i wrzucają parodie na YouTube.

O problemach koreańskiego giganta na rynku elektronicznym pisaliśmy wielokrotnie. Przez wybuchające baterie w najnowszym modelu smartfona Galaxy Note 7, koncern stracił kilkanaście miliardów dolarów. Mimo, że telefony zostały całkowicie wycofane ze sprzedaży to problemy Samsunga się nie kończą i najwyraźniej na własne życzenie.

ZOBACZ TAKŻE – Wadliwy telefon Samsunga doszczętnie zniszczył samochód mężczyzny

Gdy wydawało się, że afera z wybuchającymi telefonami odchodzi już w zapomnienie, koreański koncern postanowił wypowiedzieć wojnę internautom, którzy stroją sobie żarty z problemów elektronicznego giganta.

ZOBACZ TAKŻE – To koniec Samsunga Galaxy Note 7. Właśnie wstrzymano sprzedaż. „Wyłączcie natychmiast telefony!”

Na pierwszy ogień poszły wszystkie filmiki, w których internauci grają w popularną grę GTA V, w której zamiast granatów mają… Galaxy Note 7. Pracownicy Samsunga robią wszystko, by śmieszne nagrania zniknęły z sieci. Wykorzystują do tego prawo, a dokładniej prawo autorskie.

Wszystkie filmiki m.in. na najpopularniejszym portalu z filmami tj. YouTube, znikają bardzo szybko.

zwuow6p3t

Jak jednak zazwyczaj w takich sytuacjach bywa, działania Samsunga tylko nasiliły zawziętość internautów, którzy teraz masowo udostępniają filmy parodiujące wybuchające Galaxy Note 7 w roli granatów.

https://www.youtube.com/watch?v=YSPgufYdCuo

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

bh

...

Zobacz również