Samolot runął na ziemię
facebook.com Sibilla Giardina
Weronika Wasiak - 23 Lipca 2020

Polski samolot runął na ziemię. Ojciec jednej z ofiar przerwał milczenie, tragiczne doniesienia

Samolot nagle runął na ziemię, doprowadzając do niewyobrażalnej tragedii. Niestety, krótko później media zaczęły informować o ofiarach śmiertelnych. Teraz ojciec jednej z nich postanowił przerwać milczenie.

Niewielki samolot z ogromnym hukiem spadł na ziemię. Wśród lokalnej społeczności zapanowało poruszenie, a po chwili słychać było już tylko głośne wycie syren straży pożarnej i karetek pogotowia. Tragedia do dziś budzi wiele emocji, przede wszystkim wśród bliskich ofiar. Ojciec jednej z ofiar zdecydował się zabrać głos.

Dłonie, znak XWidzisz na swoich dłoniach literę X? Dobrze się przypatrz, sprawa jest poważnaCzytaj dalej

Samolot runął na ziemię. Tata ofiary przerwał milczenie

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 14 lipca w Bydgoszczy. Awionetka, w której znajdował się wówczas pilot oraz kursantka, runęła na ziemię, a oni zginęli na miejscu. "Fakt" donosi, że kobietą, która straciła życie, była 25-letnia obywatelka Włoch, Sibilla Giardina, która przyleciała do Polski w ramach programu Erasmus. Mieszkanka Lentate sul Seveso w Lombardii, studentka Instytutu Sił Powietrznych w Mediolanie, marzyła o tym, aby zostać pilotem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PieniądzeMasz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądzeCzytaj dalej

Z przytaczanego przez tygodnik wpisu ojca zmarłej, który zamieścił w sieci na krótko po tragedii, wynika, że 25-latka od najmłodszych lat działała w wolontariacie oraz była harcerką. Dwa dni przez wypadkiem odwiedziła swój rodzinny dom oraz spotkała się z przyjaciółmi z grupy harcerskiej. Nikt nie przypuszczał, że jest to ich ostatnie spotkanie.

- Odbierz telefon od nieznanej osoby, a twoje życie i życie osób wokół ciebie, zmieni się w jednej chwili. W takim właśnie momencie twoja dusza jest rozrywana na strzępy i czujesz, jakby nic nie mogło wypełnić tej pustki - pisał na Facebooku ojciec kobiety.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromny smutek po jej stracie pozostanie na lata. Właśnie poinformowano, że zmarła

2. Nagła wiadomość. Kolosalna zmiana dla milionów Polaków, wszystko już na dniach

3. Ważna decyzja GIS. Popularny olej wycofany ze sprzedaży, jest szkodliwy dla zdrowia

Zdruzgotany mężczyzna postanowił w swoim wpisie podziękować za całe 25 lat, które spędził z córką. Jak przyznał, dzięki temu "pustka, chociaż nie mniej pusta, nie jest ciemna". Jednocześnie zwrócił uwagę, że Sibilla umarła, robiąc to, co najbardziej kochała, gdyż już jako mała dziewczynka wiedziała, że chce zostać pilotem. Na co dzień pracowała jako stewardessa, a na kurs pilotażu uczęszczała od niedawna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Sam nie spodziewał się, że powie "tak" (FOTO)
  2. Chrupkie ogórki kwaszone z czerwonymi porzeczkami pokochasz od 1 gryza. Niebywałego smaku nadaje im sekretna przyprawa
  3. Poznajecie ją? Polacy oszaleli na jej punkcie, jest obecnie najbardziej lubianą kobietą w naszym kraju
  4. Niebywała metamorfoza Agaty Dudy. Mamy nagranie, wszystko widać jak na dłoni
  5. Tragedia gorsza niż z koszmarów. W ojca i syna uderzył piorun, bezlitosny żywioł w polskiej miejscowości
  6. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał

Dziecko wyrosło na wielkiego człowiekaPoznajecie małego szkraba ze zdjęcia? Polacy go kochają i uwielbiająCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News