12-latka powiesiła się w pokoju. Na kilka minut przed śmiercią zamieściła w Internecie te słowa

12-latka powiesiła się w pokoju. Na kilka minut przed śmiercią zamieściła w Internecie te słowa Źródło: screen/youtube/

Samobójstwo tej nastolatki wstrząsnęło milionami osób na całym świecie. 12-latka chwilę przed tym jak odebrała sobie życie, postanowiła ostatni raz zamieścić przerażające słowa w mediach społecznościowych. To ten mały napis zwrócił uwagę jej przyjaciół.

Samobójstwo było dla niej rozwiązaniem problemów. Coraz częściej dochodzi wśród nastolatków, którzy nie potrafią poradzić sobie z otaczającym ich światem. Ta 12-latka zdecydowała się na tę ostateczność, choć wydawać by się mogło, że miała nadzieję, że wcale do tego nie dojdzie. Tuż przed śmiercią zamieściła w sieci post. 

12-latka popełniła samobójstwo 

Do zdarzenia doszło w mieście Waringtton położonym w Wielkiej Brytanii. Około godziny 3:45 w nocy, ojca dziewczynki obudzili próbujący dostać się do mieszkania funkcjonariusze. Gdy mężczyzna się ocknął i usłyszał policjantów znajdujących się przed jego domem, zajrzał do sypialni swojej córki. Widok, który tam zastał, był przerażający. 

12-letnia Jessica Scatterson wisiała w pokoju, w którym dotychczas uczyła się, śmiała i spędzała czas z koleżankami. Na miejsce niezwłocznie przybyło pogotowie. Ratownicy medyczni usilnie próbowali reanimować nieprzytomną dziewczynkę, jednak bezskutecznie. Po długiej resuscytacji lekarz stwierdził zgon Brytyjki.  

Policję zawiadomili przyjaciele Jessici 

Okazuje się, że funkcjonariusze zjawili się pod domem nastolatki, ponieważ otrzymali zgłoszenie od jej przyjaciół. Tuż przed swoją śmiercią 12-latka zamieściła w mediach społecznościowych porażające zdjęcie, za pomocą którego chciała poinformować wszystkich o tym, co zaraz zamierza zrobić. 

Na zdjęciu widoczna była stopa dziewczynki, a na niej napis "RIP" czyli skrót od słów "niech spoczywa w pokoju". Przyjaciele nastolatki przerazili się i niezwłocznie zawiadomili odpowiednie służby. 

Być może Jessica, zamieszczając zdjęcie z takim dopiskiem, chciała nie tylko oznajmić, że za chwilę zamierza odebrać sobie życie. Bardzo prawdopodobne jest, że było to swego rodzaju wołanie o pomoc, a nastolatka liczyła, że wcale nie będzie musiała tego robić. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co skłoniło dziewczynkę do podjęcia takiej decyzji?  

W sprawie samobójstwa dziewczynki zostało wszczęte śledztwo, a specjaliści starają się poznać przyczynę. Według wstępnych ustaleń wynika, że 12-latka zmagała się z problemem, który w teraźniejszym świecie, dotyka tysiące młodych osób. 

Zdaniem śledczych, Jessica była zastraszana przez Internet, na co wskazują znalezione na jej komunikatorze wiadomości. Co więcej, odkryto również jej konwersację z przyjaciółmi, którzy również stosowali wobec niej przemoc psychiczną. W wyniku hejtu, który na nią spłynął, nastolatka była przytłoczona. Niewykluczone, że 12-latka zmagała się z depresją i to właśnie to popchnęło ją do podjęcia nieodwracalnej decyzji. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos
  4. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  5. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  6. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca

Źródło: THE SUN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News