Po latach okazuje się, że ta przerażająca śmierć nie była przypadkiem. Mega gwiazda światowego formatu popełniła samobójstwo. „Za piątym razem się udało”

Wszyscy fani gwiazdora od grudnia 2016 roku zadają sobie jedno pytanie – co się z nim właściwie stało? George Michael umarł nagle i niespodziewanie. Oficjalnie powodem jego zgonu była kardiomiopatia rozstrzeniowa z zapaleniem mięśnia sercowego oraz stłuszczeniem wątroby.

Mimo wszystko, od kilku miesięcy na jaw wychodziły coraz to nowe fakty na temat. Teraz wieloletni partner artysty postanowił wyjawić prawdę. Zdaniem byłego aktora filmów porno i ukochanego Michaela, Fadiego Fawaza tamtej nocy wokalista przedawkował środki uspokajające i narkotyki. To było samobójstwo.

George Michael popełnił samobójstwo?

– Według jego kuzynki budził się w swoich wymiocinach – to był częsty scenariusz imprez, w których uczestniczył. On chciał umrzeć – podkreśla Fadi Fawaz. Partner gwiazdy podkreśla, że to nie był jego pierwszy raz. Piosenkarz od lat dązył do samounicestwienia, mieszając crack, marihuanę, alkohol i kokainę. Eksperymentował ze wszystkim.

– Mam dosyć pytań o to, co zdarzyło się w Boże Narodzenie. George umarł w rocznicę urodzin swojej zmarłej matki, więc niech to będzie dostateczna wskazówka. (…) To była kolejna próba, za piątym w końcu udało mu się zakończyć swoje życie – opisuje Fadi Fawaz.

George Michael był podobno bardzo zżyty ze swoją mamą. Jej śmierć bardzo go zraniła. Kobieta przegrała walkę z rakiem w 1997 roku. Gwiazdor cierpiał jeszcze po śmierci swojej wielkiej miłości –  Anselmo Feleppy. Niektórzy lekarze twierdzą, że to właśnie przez stratę nabrał skłonności autodestrukcyjnych. Pierwszej próby samobójczej dokonał w 2014 roku. Wtedy mu się jeszcze nie udało.

fot. Facebook
fot. Facebook
fot. Facebook

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyciągnęli Jakiemu kompromitujące nagranie sprzed lat. Z tego się nie wytłumaczy
  2. To nie żart, Duda zmienił mapę Polski! Właśnie podpisał ustawę
  3. Spełniło się marzenie Wojciechowskiej! Patrzy na to cała Polska
  4. W ostatniej chwili uratowali kilkadziesiąt psów! Tragiczna akcja w Polsce
  5. Markle żyje w ciągłym strachu. Jedna decyzja może doprowadzić do skandalu obyczajowego

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

Najseksowniejsze belfie gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]


Dramatyczne wyznania gwiazd! Cierpią na psychiczne choroby

Źródło: msn.com