Salon fryzjerski był miejscem jej pracy.
Unsplash Guilherme Petri
Jakub Kossakowski - 28 Maja 2020

Fryzjerka spojrzała na paragon i stanęła jak wryta. Do końca życia nie zapomni, co zrobił jej klient

Niejeden salon fryzjerski musiał zmierzyć się z trudami związanymi z pandemią. Nie da się ukryć, że znacząca część z nich odczuła jej skutki w dotkliwy sposób. Głównie z uwagi na finanse. Teraz wizyta u fryzjera jest już możliwa. Jedna ze stylistek fryzur nie mogła uwierzyć w to co zrobił pewien klient.

Salon fryzjerski, w którym pracowała kobieta przez dwa miesiące był w sytuacji kryzysowej. Nadal nie było widać końca problemów. Kiedy zakład został już otwarty nadal nie było lekko. Nawarstwione wydatki nie dawały wytchnienia. Pewnego dnia salon fryzjerski odwiedził tajemniczy klient. Fryzjerka nie zapomni do końca życia tego co zrobił.

Wakacje za darmoZapłacą za wakacje twoje i całej twojej rodziny. Wszystko pod jednym warunkiemCzytaj dalej

Fryzjerka z trudem znosiła czas pandemii

Jakiś czas temu wspominaliśmy z jakim natłokiem pracy musi mierzyć się niejeden salon fryzjerski. Nie da się ukryć, że zamknięcie tego typu przybytków sprawiło, że w społeczeństwie znacznie wzrosło zapotrzebowanie na usługi fryzjerskie. Należy jednak pamiętać, że każdy salon fryzjerski ma określoną liczbę pracowników, a ich moc przerobowa jest ograniczona. W związku z tym samo otwarcie zakładów nie rozwiązuje ich problemów.

Salon fryzjerski, w którym pracuje 32-letnia stylistka fryzur z Denver, również zmagał się z podobnymi problemami. Kobieta przez dwa miesiące nie miała żadnych dochodów. Ilisia Novotny samotnie wychowywała dziecko, aby przetrwać kryzys musiała podpisać specjalną ugodę z właścicielami swego mieszkania. Nie podejrzewała, że salon fryzjerski, w którym pracuje odwiedzi niezwykły klient.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta śpiączkaZdecydowali się odłączyć kobietę od aparatury podtrzymującej życie. Wtedy 45-latka wyszeptała do męża słowa, których nigdy nie zapomniCzytaj dalej

Co zrobił mężczyzna, który odwiedził salon fryzjerski?

Nic nie zapowiadało, że dojdzie do czegoś takiego. Pewien mężczyzna zdecydował się na strzyżenie. Jego wybór padł na salon fryzjerski, w którym pracowała Ilisia Novotny. Podczas wizyty, kobieta rozmawiała z klientem o baseballu, stanie Kolorado i trudnościach związanych z kwarantanną. Po zakończeniu strzyżenia mężczyzna poszedł do kasy. Klient wychodząc powiedział, że to nie jest pomyłka. 32-latka zrozumiała o co mu chodzi dopiero kiedy zerknęła na paragon.

Okazało się, że fryzjerka otrzymała napiwek w kwocie 2500 dolarów, które są równowartością około 10 tysięcy złotych. Oprócz tego 500 dolarów dostała kasjerka, a osiemnastu pozostałych pracowników mogło cieszyć się z dodatkowych 100 dolarów. Nie da się ukryć, że tajemniczy klient wykazał się niebywałą hojnością. Całą sprawa została skomentowana przez 32-letnią fryzjerkę.

Dzisiaj grzeje:

1. Niestety, dotarła do nas smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej Szaniawski

2. Michał Wiśniewski przerwał milczenie na temat pedofilii w show-biznesie: „Była zmowa milczenia”

Rozpłakałam się. Sama wychowuje dziecko. Ostatnie miesiące były bardzo trudne i nie wiedziałam co będzie dalej, nie miałam nawet pewności czy będę mogła wrócić do pracy - powiedział Ilisia Novotny podczas rozmowy z "Dever Post", przytaczanej przez portal O2.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nauczanie zdalne zostanie z nami na dłużej? Ważny apel Związku Nauczycielstwa Polskiego
  2. Kolejna ofiara epidemii w świecie sportu. Mężczyzna przegrał walkę z COVID-19
  3. Uważaj, możesz narazić się na karę. Obowiązek noszenia maseczek będzie jeszcze obowiązywał w konkretnych sytuacjach
  4. Widzowie nie wybaczą. Skandal podczas występu Martyniuka w telewizji, TVP przerywa milczenie
  5. O zmianach poinformowano w ostatniej chwili, Polacy nie mieli pojęcia. Potwierdzono wiadomość o propozycjach poprawek do Tarczy 4.0
  6. Po ile u was kosztują truskawki? Ceny szybko się zmieniają, mamy dobre wieści

nagranie z ukrytej kamery mama zainstalowałaMama zainstalowała w pokoju córek ukrytą kamerę. Nagranie ujawniło przerażającą prawdę, nie były sameCzytaj dalej

Źródło: O2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News