To SCHYŁEK rządu PiS! Mamy dowody na ich nadchodzący koniec
Marcin Owczarek - 12 Grudnia 2018

To SCHYŁEK rządu PiS! Mamy dowody na ich nadchodzący koniec

Rząd PiS jest coraz bliżej końca swojej kadencji i wiele wskazuje na to, że może to być ich ostatnia. Mamy dowody na to, iż ich odejście nastąpi rychło. Pogrąży ich to samo co i Platformę Obywatelską. 

Rząd PiS, chociaż wybrany demokratycznie, to od samego początku grabi sobie wśród obywateli. Z czasem wielu zagorzałych zwolenników partii przestało im ufać i w nadchodzących wyborach nie odda na nich swojego głosu. Wciąż mają silny elektorat, ale z afery na aferę topnieje i za rok może się okazać, iż marzenia o kolejnych 4 latach w Sejmie i Senacie prysną. Ostatnie problemy partii nie są im na rękę. Posłowie często bardzo kontrowersyjnie wypowiadają się w wielu tematach, a ich ruchy względem KNF czy TK dowodzą tylko niekompetencji władzy. Mamy dowody na to, że nadchodzi koniec dla Prawa i Sprawiedliwości. Jednym z największych błędów, jakie popełniło PiS to afera KNF. Eksperci wskazują, że przebija ona znacznie sprawę z Amber Gold. Łapówki, niedopatrzenia, to tylko niektóre z zarzutów. Z KNF również powiązana jest sprawa tak samo kontrowersyjna, czyli SKOKi. Miliony złotych przeszło przez ręce nieuczciwych ludzi, a SKOK Wołomin mógł mieć powiązania z mafią.

Rząd PiS - KNF i "Mieszkanie+"

Przypomnijmy, że kontrolę nad KNF posiada oczywiście premier naszego państwa. Niestety nie udało się dopilnować porządku w samej Komisji. SKOKi, z którymi było tyle problemów, nie mają żadnej kontroli z góry. Platforma Obywatelska chciała, by były one sprawdzane przez KNF, ale to PiS większością głosów odrzucił ich poprawki. Sam Lech Kaczyński powiedział, że jest to uderzenie w autonomie kas społecznych. Wiele z pomysłów, które PiS zapowiedziało przed wyborami, nie ujrzały ostatecznie światła dziennego. Sztandarowy plan, czyli "500+" funkcjonuje, ale i on wzbudza kontrowersje. Obywatele dopytują co z programem "Mieszkanie+", który to miał pomóc młodym mieć coś własnego. Wybudowano jedno osiedle, na którym jest tyle kłopotów, że mieszkańcy na własną rękę muszą naprawiać szkody.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
500+500 plus nie jest przyznawane równomiernie. W tych rejonach większość dzieci go nie dostajeCzytaj dalej
W planach była modernizacja armii, która to za Platformy Obywatelskiej miała być pomijana. Antoni Macierewicz chciał, aby produkowano u nas śmigłowce i żeby to właśnie je Wojsko Polskie używało. Zrezygnował z zakupu Caracali i do tej pory nie posiadamy ani jednej nowej maszyny. Spór związany z Trybunałem Konstytucyjnym czy ustawą o zakazie aborcji to kolejne gwoździe do trumny politycznej Prawa i Sprawiedliwości. Sprawy równie ważne co poprzednie i wciąż nie mają swojego finału. To wszystko może zadecydować o tym, że PiS nie wygra kolejnych wyborów parlamentarnych. Wszyscy mamy w głowie premie, które przyznał sobie rząd praktycznie za nic.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandaliczna manipulacja! Sędziowie ujawniają, co tak naprawdę dzieje się w TK
  2. Morawiecki podłożył się Sejmowi. Możliwa rychła dymisja rządu
  3. Jarosław Kaczyński podejmie się adopcji?! Zdumiewające doniesienia
  4. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
PieniądzeCo nam dało 500 plus? 8 zaskakujących efektówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News