Z tego się nie wywinie! Czołowy polityk PiS napruty jak szpadel w Sejmie

Z tego się nie wywinie! Czołowy polityk PiS napruty jak szpadel w Sejmie

Ryszard Terlecki znalazł się w samym centrum gigantycznego, parlamentarnego skandalu. Jeden z posłów opozycji zarzucił bowiem wicemarszałkowi Sejmu, że poprowadził obrady zgromadzenia... pod wpływem alkoholu. Polityk poinformował o tym za pośrednictwem Twittera.

Terlecki jest bez wątpienia jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci obozu rządzącego. Internauci wielokrotnie przypominali mu już jego hipisowską przeszłość, powtarzając kolejne związane z nią plotki.

Ryszard Terlecki w ogniu krytyki

Oliwy do ognia w tej kwestii dolał jednak właśnie poseł Platformy Obywatelskiej, Tomasz Cimoszewicz. Swoim tweetem odpowiedział na ukaranie Sławomira Nitrasa za przerwanie sejmowego wystąpienia premiera Mateusza Morawieckiego.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Takiej burzy w DDTVN jeszcze nie było! Widzowie dostali szału

- To ja się pytam, jaką karę poniesie Terlecki za prowadzenie obrad na ostatnim posiedzeniu w stanie upojenia alkoholowego? Czy Marek Kuchcinski zastosuje 3-miesięczne obniżenie uposażenia względem Terleckiego? Od dzisiaj niech marszałkowie dmuchają w alkomat przed rozpoczęciem obradowania! - grzmiał Cimoszewicz.

Co na to polityk?

Terlecki nie odpowiedział jeszcze na oskarżenia, które w jego kierunku publicznie wysunięto. Internauci przyznają jednak zgodnie, że bardzo chętnie zapoznają się z ewentualnymi tłumaczeniami wicemarszałka. Ryszard Terlecki Fot. Twitter Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Minister PiS OSZUKAŁ policjantów?! Jest pod ostrzałem
  2. Ogromna afera rozsadzi rząd. Minister z PiS zamieszany w falę pożarów?
  3. Wróżka nie ma wątpliwości: „Kaczyński cierpi, niedługo zniknie”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News