pis
Fot. Flickr
Wiadomości Pikio - 18 Grudnia 2018

Marszałek PiS straszy Polaków! Internauci: "Temu panu psychiatra nie pomoże"

Ryszard Terlecki jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci obozu rządzącego. Wicemarszałek Sejmu VIII kadencji często zaskakuje opinię publiczną kolejnymi wypowiedziami, które czasem ściągają na niego ogromną falę krytyki. Kiedy więc działacz podzielił się z mediami niecodziennym stwierdzeniem, brzmiącym niczym groźba, musiał zmierzyć się z wieloma gorzkimi słowami.

Ryszard Terlecki objął stanowisko wicemarszałka Sejmu 12 listopada 2015 roku. Pełni więc niezwykle wpływowe, prestiżowe stanowisko, które ściąga na niego ogromną część uwagi krajowych wyborców. Ciągłe przebywanie na świeczniku nie zawsze jednak służy działaczowi.

Ryszard Terlecki w ostrych słowach o wyborach parlamentarnych

Polityk zdecydował się w wywiadzie dla jednej z rozgłośni radiowych wypowiedzieć na temat zbliżających się wielkimi krokami wyborów parlamentarnych 2019. Jego słowa zabrzmiały naprawdę zadziwiająco, siejąc strach wśród wielu obywateli. - O znaczeniu wyborów parlamentarnych to nawet nie ma co mówić. (...) Jeżeli PiS nie wygra tych wyborów, to będziemy mieli do czynienia z odwrotem wszystkich zmian, które udało się przeprowadzić i to będzie bardzo bolesne dla Polaków, dla Polski. Stąd trzeba będzie wielkiego wysiłku, żeby te wybory wygrać, ale też wygrać w sposób znaczący - stwierdził Ryszard Terlecki cytowany przez jeden z portali informacyjnych.

Jak wyborcy odpowiedzieli na zaskakujące twierdzenia działacza?

Ostra narracja przyjęta przez wicemarszałka Sejmu ściągnęła na niego szybko ogromną krytykę przedstawicieli przeciwnych Prawu i Sprawiedliwości środowisk. Niektórzy internauci zdecydowanie nie hamowali stanowczych opinii, twierdząc wręcz, iż działacz "powinien zostać zamknięty w szpitalu psychiatrycznym, gdzie i tak by mu nie pomogli". - Powiem krótko, niech oni spie*dalają jak najszybciej, póki jeszcze wszystkiego nie rozkradli - czytamy w jednym z komentarzy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnieCzytaj dalej
- Terleckiemu klej i alkohol zniszczyły doszczętnie resztki komórek... Jego, jak cały rząd powinno się odizolować od ludzi, gdyż te szkodniki niszczą wszystko i śmią jeszcze mówić o dalszym rządzeniu.. Chamstwo połączone z łajdactwem... - stwierdził inny internauta. - W dniu, kiedy przegracie wybory zasmarkane PiSiory urządzę w chacie balangę... To będzie najpiękniejszy dzień w moim życiu... Banda złodziei i partaczy - wtórował poprzednim kolejny użytkownik sieci. - Oj będzie bolesne, będzie niesamowicie bolesne, ale dla waszej PiSowskiej hordy. Dla przestępców konstytucyjnych, dla kłamców, dla łajdaków i dla głupców, także dla waszych klecheckich przydupasów!!! - grzmiał inny w sekcji komentarzy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Poseł PiS wpadł po same uszy! Zatrzymany przez policję, grozi mu więzienie
  2. Magda Gessler i Weronika Rosati prowadzą instagramową wojnę. O co poszło?
  3. Skandal z Dudą w roli głównej! Naprawdę to powiedział
  4. Meghan Markle używa ciąży do celów marketingowych? Internauci: „Robi to pod publiczkę”
  5. Szydło naprawdę sądzi, że Polacy się nabiorą. Jak jej nie wstyd?
ZAMIANA
Gen. JaruzelskiWojciech Jaruzelski obawiał się tych faktów. Cała prawda o stanie wojennymCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News