Kaczyński go rozszarpie! Terleckiemu coś się "wymsknęło"

Kaczyński go rozszarpie! Terleckiemu coś się "wymsknęło"

Ryszard Terlecki znany jest z tego, że potrafi czasem powiedzieć coś, co dla jego partii jest niewygodne. Za te słowa prezes Jarosław Kaczyński zdecydowanie może rozszarpać wicemarszałka.

Ryszard Terlecki zaliczył dużą wpadkę. "Wymsknęło" mu się coś bardzo niewygodnego dla jego partii. Jarosław Kaczyński ma powody do niezadowolenia, w tej sytuacji, nie dziwimy mu się. Najpierw podbił serca Polaków, kiedy oświadczył, że decyzja prezesa Prawa i Sprawiedliwości o nakazie zwrotu słynnych nagród ministrów rządu Beaty Szydło oraz obniżce pensji parlamentarzystów była „pod publiczkę”.

Ryszard Terlecki zaliczył wpadkę

- Walka toczy się przede wszystkim o sejmiki wojewódzkie. To jest to miejsce, gdzie są pieniądze, które są następnie rozdzielane gminom i to jest kluczowa sprawa, żeby wygrać w sejmikach – powiedział tym razem wicemarszałek Sejmu. Pamiętną opinię Ryszard Terlecki wygłosił podczas spotkania z mieszkańcami w Dydni (pow. brzozowski) na Podkarpaciu. Apelował również o to, by wzięli udział w zbliżających się wyborach. Takie słowa jednak mogą nieszczególnie zachęcić ludzi. - Apelujemy do państwa przede wszystkim o udział w wyborach, a po drugie o opowiadanie się po dobrej stronie, po stronie dobrej zmiany. Będziemy się starali, żeby te wybory wygrać, ale to jest trudne, zwłaszcza w dużych miastach - mówił polityk. Odniósł się również do tematu poruszonego przez jednego z uczestników spotkania, czyli do  małego działania lokalnych polityków PiS na Podkarpaciu. . – Trzeba pamiętać, że przez te lata pozostawania w opozycji nasza partia nie rozwinęła się. Dlatego, że jak się jest w opozycji, to się nie ma nie tylko żadnych korzyści z tego, że się należy do partii, która jest w opozycji – wygłosił swoje zdanie na ten temat. Myślicie, że pomoże PiS-owi wygrać te wybory? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Po tym powinna odejść! Beata Szydło ostatecznie poniżona, to jej koniec
  2. Tego nikt nie oczekiwał! Nagła panika w PiS, nie wiedzą co się dzieje
  3. Duda znowu podpisał i się skompromitował! Zapomniał o najważniejszym
  4. Kuchciński oszalał! Twierdzi, że w Bitwie pod Grunwaldem byli… Turcy
  5. Niesamowite! Dzięki temu zwierzęta przestaną w końcu cierpieć. Prawdziwa rewolucja
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News