Co za koszmar. Rynkowski nie może chodzić, jest tragicznie

Co za koszmar. Rynkowski nie może chodzić, jest tragicznie Źródło: Fot. YouTube/Wirtualna Polska

Ryszard Rynkowski pozostawał przez lata jednym z najbardziej znanych polskich wokalistów. W ostatnim czasie gwiazdor zniknął jednak z programów telewizyjnych i kolorowych magazynów. Powodem okazały się jego poważne problemy zdrowotne.

Rynkowski przeżył w ostatnim czasie bardzo trudne chwile. Wokalista miał niemałe problemy z prawem, jednak ostatecznie udało mu się je zażegnać i otworzyć nowy rozdział w prywatnym życiu.

Ryszard Rynkowski walczy z wielkim bólem

Właśnie wtedy piosenkarz napotkał na swej drodze całkowicie nowe kłopoty. Obecnie musi się bowiem zmagać z ogromnym bólem biodra, który uniemożliwia mu normalne, aktywne funkcjonowanie. - Chodzenie sprawia mi wielką trudność. Prawe biodro wymaga rehabilitacji, a jeśli to nie pomoże, niewykluczone, że konieczna będzie operacja - wyznał Rynkowski w rozmowie z tygodnikiem "Rewia".

Szczegóły leczenia popularnego piosenkarza

- Do kliniki za każdym razem przywozi go ukochana żona Edyta. Widać, że jest bardzo zatroskana i robi wszystko, alby nie cierpiał. Ma nadzieję, że skończy się na ćwiczeniach, a wtedy operacja nie będzie już konieczna - ujawnił za to pracownik kliniki, w której wokalista obecnie przechodzi leczenie. Fani trzymają kciuki za to, aby Rynkowski jak najszybciej powrócił do pełnej sprawności. Nie wiadomo jednak, ile czasu zajmie ostatecznie jego leczenie i kiedy będzie mógł powrócić na scenę. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kinga Rusin wściekła jak nigdy. „500+ nie pomoże, będziemy wymierać jak muchy”
  2. Gwiazdor DDTVN musiał przyjąć brutalny cios. Jest znienawidzony
  3. Będzie skandal? Gwiazda znana z Polsatu, TVP i TVN szczerze o seksie pozamałżeńskim
  4. Większość właścicieli małych kotków nie ma o tym pojęcia! A można zyskać naprawdę dużo
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News