Ryszard Kotys zniknie z Kiepskich? Niepokojące informacje

Ryszard Kotys zniknie z Kiepskich? Niepokojące informacje Źródło: fot.youtube.com/atmgrupa

Ryszard Kotys odejdzie ze Świata Według Kiepskich? Według najnowszych doniesień, pochodzących z planu produkcji telewizji Polsat, uwielbiany odtwórca roli Mariana Paździocha może pożegnać się z występowaniem w telewizji Polsat. Wszystko przez wiek i chorobę, która niweczy plany artysty.

Ryszard Kotys to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych twarzy telewizji Polsat. Aktor, który od ponad 20 lat wciela się w rolę wścibskiego i złośliwego sąsiada państwa Kiepskich - Mariana Paździocha, po raz pierwszy może nie pojawić się w kolejnym sezonie sitcomu o perypetiach mieszkańców kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4. Według nieoficjalnych doniesień, jego wątek w produkcji ma być zastąpiony przez jego serialowego syna, granego przez Sławomira Szczęśniaka. Czy oznacza to koniec legendy telewizji?

Ryszard Kotys zniknie? Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia aktora

Kotys, który w tym roku będzie świętował 87 urodziny, jest najstarszym obecnie członkiem obsady Świata Według Kiepskich. Pomimo tego, że aktor przez wiele lat dał się pokochać widzom dzięki roli Mariana Paździocha, to w tym roku najprawdopodobniej nie weźmie już udziału w zdjęciach do legendarnej produkcji. Oprócz podeszłego wieku aktora, na drodze może stanąć mu jego stan zdrowia. Artysta od przeszło dwóch lat uskarża się na demencję, która sprawia, że nie jest w stanie pracować na planie produkcji. - Gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc, nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony - wyznaje aktor.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Czy zastępca Paździocha zostanie ciepło przyjęty przez widzów?

Według doniesień z produkcji serialu, w nowym sezonie świata Według Kiepskich ma zadebiutować postać syna Paździocha, w którą wcieli się Sławomir Szczęśniak. Nie oznacza to oczywiście, że wątek niepokornego sąsiada państwa Kiepskich zniknie, aczkolwiek jest możliwe, że nie będzie go aż tak dużo, jak w poprzednich latach. Już w poprzednim sezonie Kotys pojawiał się czysto epizodycznie. Możliwe, że producenci "Świata Według Kiepskich" zdecydują się na zabieg, jaki miał miejsce w przypadku Bohdana Smolenia, który wcielał się w postać Edzia Listonosza. Przypomnijmy, że legendarny komik pod koniec swojego życia grywał epizody w serialu telewizji Polsat. Czy podobny los czeka Kotysa? Czas pokaże. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Katarzyna Dowbor otarła się o ŚMIERĆ! Przejmujące wyznanie dziennikarki o PORODZIE
  2. Pola Raksa brutalnie zgwałcona i ukrzyżowana. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  3. Dramat w „Barwach szczęścia”. Sekta zbiera przerażające żniwo
  4. Przepowiednie Jackowskiego właśnie TERAZ zaczęły się spełniać
  5. Magda Gessler wygląda zupełnie inaczej. Jej kręcone włosy to już przeszłość
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News