Ryszard Kotys zniknie z Kiepskich? Niepokojące informacje

Ryszard Kotys zniknie z Kiepskich? Niepokojące informacje Źródło: fot.youtube.com/atmgrupa

Ryszard Kotys odejdzie ze Świata Według Kiepskich? Według najnowszych doniesień, pochodzących z planu produkcji telewizji Polsat, uwielbiany odtwórca roli Mariana Paździocha może pożegnać się z występowaniem w telewizji Polsat. Wszystko przez wiek i chorobę, która niweczy plany artysty.

Ryszard Kotys to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych twarzy telewizji Polsat. Aktor, który od ponad 20 lat wciela się w rolę wścibskiego i złośliwego sąsiada państwa Kiepskich - Mariana Paździocha, po raz pierwszy może nie pojawić się w kolejnym sezonie sitcomu o perypetiach mieszkańców kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4. Według nieoficjalnych doniesień, jego wątek w produkcji ma być zastąpiony przez jego serialowego syna, granego przez Sławomira Szczęśniaka. Czy oznacza to koniec legendy telewizji?

Ryszard Kotys zniknie? Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia aktora

Kotys, który w tym roku będzie świętował 87 urodziny, jest najstarszym obecnie członkiem obsady Świata Według Kiepskich. Pomimo tego, że aktor przez wiele lat dał się pokochać widzom dzięki roli Mariana Paździocha, to w tym roku najprawdopodobniej nie weźmie już udziału w zdjęciach do legendarnej produkcji. Oprócz podeszłego wieku aktora, na drodze może stanąć mu jego stan zdrowia. Artysta od przeszło dwóch lat uskarża się na demencję, która sprawia, że nie jest w stanie pracować na planie produkcji. - Gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc, nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony - wyznaje aktor.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Czy zastępca Paździocha zostanie ciepło przyjęty przez widzów?

Według doniesień z produkcji serialu, w nowym sezonie świata Według Kiepskich ma zadebiutować postać syna Paździocha, w którą wcieli się Sławomir Szczęśniak. Nie oznacza to oczywiście, że wątek niepokornego sąsiada państwa Kiepskich zniknie, aczkolwiek jest możliwe, że nie będzie go aż tak dużo, jak w poprzednich latach. Już w poprzednim sezonie Kotys pojawiał się czysto epizodycznie. Możliwe, że producenci "Świata Według Kiepskich" zdecydują się na zabieg, jaki miał miejsce w przypadku Bohdana Smolenia, który wcielał się w postać Edzia Listonosza. Przypomnijmy, że legendarny komik pod koniec swojego życia grywał epizody w serialu telewizji Polsat. Czy podobny los czeka Kotysa? Czas pokaże. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Katarzyna Dowbor otarła się o ŚMIERĆ! Przejmujące wyznanie dziennikarki o PORODZIE
  2. Pola Raksa brutalnie zgwałcona i ukrzyżowana. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  3. Dramat w „Barwach szczęścia”. Sekta zbiera przerażające żniwo
  4. Przepowiednie Jackowskiego właśnie TERAZ zaczęły się spełniać
  5. Magda Gessler wygląda zupełnie inaczej. Jej kręcone włosy to już przeszłość
  Następny artykuł