Dorota Rabczewska znana powszechnie jako Doda ogłosiła szokującą informację na swój temat. Wiadomość ta z pewnością ucieszy przedstawicieli Kościoła. Ojciec Rydzyk będzie zachwycony.

Doda udzieliła niedawno wywiadu dziennikowi „Superexpress”. W tabloidzie przyznała się do ogromnej zmiany w swoim życiu. Powiedziała, że zaczęła regularnie chodzić do kościoła. Jak wyjaśniła, jest to jej cotygodniowy rytuał.

Doda wraca na łono Kościoła

Dorota Rabczewska wiele lat temu pytania o swoją religijność odpowiadała, że w Boga wierzy, ale do kościoła nie chodzi. Kościół katolicki komentowała sugerując, że wielu księży minęło się ze swoim powołaniem, chociaż są też tacy, którzy byli naprawdę dobrymi pasterzami. O innych mówiła „akcja zbok”.

Teraz jednak przyznaje, że wiele w jej życiu się zmieniło. Zaczęła chodzić do kościoła. Najpierw stopniowo, potem coraz bardziej regularnie.

– Emil Stępień, mój partner biznesowy i przyjaciel, na początku zaciągnął mnie raz na jakiś czas do kościoła. Teraz to nasz niedzielny rytuał – opowiadała Rabczewska.

Jak podkreśla, dzięki temu odzyskała pokój ducha, który zagubiła dawno temu. Docenia także swoją drogę do powrotu do Kościoła i Boga.

– To nic złego przyznać się, że życie nam go zabrało, bo sztuką jest go na nowo odzyskać. Mam dzięki temu ogromną pogodę ducha, spokój i bezpieczeństwo – podkreśla.

Księża są zachwyceni

Z pewnością powrót nowej „zagubionej owieczki” ucieszy jednego z najsłynniejszych polskich kapłanów, Ojca Rydzyka. Sprawę ponownego powrotu do Kościoła przez Dodę komentuje ksiądz Janusz Koplewski, spowiednik wielu gwiazd i celebrytów.

– Modliłem się za nią. Nawrócenie to zmiana myślenia i postępowania – teraz jeżeli takie ma podejście, to to się nazywa nawrócenie. Coś pięknego! – stwierdził ks. Koplewski. – Teraz podziękuję panu Bogu, że zbłąkana owieczka nawróciła się – dodaje kapłan w rozmowie z „SE”.

WARTO PRZECZYTAĆ:

  1. Oliwia Bieniuk dodała „zwykłe” zdjęcie. Ale jej ojciec zauważył jeden dziwny szczegół
  2. Brad Pitt na rok rezygnuje z seksu. Powód zaskakuje
  3. Wściekła Doda atakuje Owsiaka! Ogromna burza w sieci

Czy Doda trafi do więzienia?

Loading ... Loading ...

12 cytatów Jana Pawła II, które zmienią twoje spojrzenie na życie


12 zakazanych imion, których nie wolno ci nadawać swojemu dziecku

Zobacz również