Dotychczasowy wpływowy sojusz polityków Prawa i Sprawiedliwości oraz o. Tadeusza Rydzyka jest tematem medialnych doniesień od miesięcy. Teraz jednak ich relacje zaczynają się szokująco psuć, ponieważ duchowny straci miliony przez poważne decyzje Jarosława Kaczyńskiego. Rozpoczęła się prawdziwa wojna!

– Po uruchomieniu art. 7 unijnego traktatu może się okazać, że zostaną zakwestionowane fundusze europejskie jako wątpliwe z perspektywy praworządności. Unia przy rozliczaniu może nie uznać tych wydatków – opowiedziała ekspertka prawa europejskiego, Renata Mieńkowska-Norkiene dziennikarzom Radia ZET.

ZOBACZ TAKŻE: Posłowie zdecydowali! Będzie 400+, zobacz czy dostaniesz

Rydzyk jest wściekły

Jeżeli słowa specjalistki rzeczywiście się potwierdzą, wpływowy duchowny będzie prawdopodobnie zmuszony oddać między innymi 3 mln złotych, które otrzymał na szkolenia sędziów i prokuratorów z Europejskiego Funduszu Społecznego. Bez wątpienia wpłynie to na bardzo dobre do tej pory relacje Rydzyka oraz polityków partii rządzącej. Tak właśnie rozpoczyna się wojna, która bez wątpienia wstrząśnie całym krajem.

ZOBACZ TAKŻE: Roztrzęsionej Szydło puściły nerwy. PiS robi wszystko, by usunąć TEN wpis byłej premier

Co Kaczyński myślał o swoim bracie? Zaskakujące! 10 rzeczy, których wcześniej nie wiedziałeś o prezesie PiS


Jak wielki majątek ma Korwin-Mikke? Szok! Najbogatsi polscy europosłowie [ZOBACZ!]

...

Zobacz również