Rybacy wyłowili potwora
kamilwalicki.pl
Monika Majko - 28 Sierpnia 2020

Prawdziwy potwór. Rybacy wyciągnęli z Wisły przerażające monstrum, zdjęcia odbierają mowę

Rybacy wyłowili z Wisły prawdziwego potwora, zdjęcia zapierają dech w piersiach. Fotografie zostały opublikowane w sieci, internauci przecierają oczy ze zdumienia. Ryba jest monstrualna.

Rybacy nie mogli uwierzyć w to, co udało im się wyłowić z Wisły w Krakowie. Ryba, która trafiła na łódź wędkarzy, była ogromna. W sieci zostały opublikowane zdjęcia z połowu z okolic Wawelu, internauci przecierają oczy ze zdumienia. To prawdziwe monstrum.

Rybacy nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli

Bloger i wędkarz Kamil Walicki, opisał w internecie swój ostatni wypad na ryby. Mężczyzna wraz z kolegą wybrał się na połów sumów na Wiśle w Krakowie. Przez pierwsze 3,5 godziny wędkarze nie mieli żadnego brania, jednak kolega blogera przekonywał go, że w tym rejonie można spotkać naprawdę spektakularne okazy. Już wkrótce okazało się, że mówił prawdę. Choć Kamil Walicki jest doświadczonym wędkarzem, jeszcze nigdy nie widział takiego okazu suma.

Katarzyna Dowbor jest nieuleczalnie choraChoruje na nią Katarzyna Dowbor, jest nieuleczalna. Pierwsze objawy można zobaczyć m.in. po oczachCzytaj dalej

– Powiedziałem do Pawła, że jest wielki ale nie ma więcej niż 190 cm, a pewnie mniej. Po kolejnych kilkudziesięciu sekundach zobaczyłem jego łeb – i już wiedziałem, że jest zdecydowanie większy – relacjonował na swoim blogu Kamil Walicki.

Rybacy zrobili zdjęcia, a później darowali sumowi życie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna W. w nieznanym nagraniuNieznane nagranie Katarzyny W. Opowiedziała w nim, co się z nią działo w więzieniuCzytaj dalej

Mężczyźni wyłowili z wody prawdziwe monstrum. Na jego widok bloger zamarł z przerażenia. Rybacy doholowali rybę do brzegu w okolicy Wawelu i rozpoczęli przygotowania do sesji zdjęciowej. Kiedy wyciągnęli rybę z wody, zobaczyli ją w całej okazałości. Jej ogrom zaparł im dech w piersiach.

– Nie ogarniałem tej ryby. Nie ogarniałem jej ciężaru, wielkości, śliskości. Nie umiałem jej zaprezentować do zdjęcia, bo wielki bebzon suma żył swoim życiem – napisał na blogu wędkarz.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: nie żyje polski polityk. Media potwierdziły tragiczną wiadomość
2.Golden retriever za nic nie chce opuścić parku. Właściciele nagrali genialny protest
3. Premier podjął decyzję. Przymusowa kwarantanna dla Polaków na nowych zasadach jest już przesądzona

Gigantyczny sum mierzy około 215 centymetrów długości. Rybacy szybko wykonali kilka zdjęć, jednak zaprezentowanie ogromu ryby było bardzo utrudnione, właśnie przez jej niewiarygodne rozmiary. Po szybkiej sesji zdjęciowej wędkarze wpuścili giganta do wody i dali mu swobodnie odpłynąć. Fotografie trafiły jednak na bloga kamilwalicki.pl, a internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą.

Obrazy Pikio
fot. kamilwalicki.pl

Najlepsze newsy dnia:

  1. Adoptowali dobermana. Po 4 dniach zaczął warczeć na ich 1,5 roczną córkę. Prawdziwy powód odebrał im mowę
  2. Olbrzymi pies spotkał na swojej drodze gang kotów. Wszystko się nagrało
  3. Emeryci już nie dostaną pieniędzy do ręki? Prezes ZUS ujawniła, jak będzie
  4. Skandal, pacjent upadł z bólu i chodził na czworaka, nikt się nim nie zajął. Wstrząsające nagranie z polskiego szpitala
  5. Znalazł na ziemi maleńkie pisklę. Zabrał je do domu, po 36 dniach nieźle się zdziwił

Lech Wałęsa sekretyMedia dotarły do sąsiadów Wałęsy. Zdradzili jego sekrety, wszystko ujawniliCzytaj dalej

Źródło: Gazeta Krakowska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News