Zobaczyła co pływa w wodzie i zamarła. Nagranie jest upiorne

Zobaczyła co pływa w wodzie i zamarła. Nagranie jest upiorne Źródło: youtube/Any Articles/

Ryba, którą zobaczyła w wodzie, wyglądała przerażająco. Nie zastanawiając się ani chwili chwyciła za telefon i nagrała niebywałe zjawisko. Filmik szybko obiegł cały świat.

Ryba często może zadziwiać swoim wyglądem szczególnie tych, którzy nie do końca znają się na tych stworzeniach. W każdym jednak przypadku znajdzie się ktoś, kto doskonale wiedział o istnieniu danego gatunku i niestandardowy wygląd nie jest dla niego żadnym zaskoczeniem. Tymczasem stworzenie, które uchwycono na krótkim nagraniu, chyba dla każdego jest nie tylko szokujące, ale i przerażające. 

Kobieta zamarła, gdy zobaczyła, jaka ryba pływa w wodzie. Upiorne nagranie w sieci 

Pewna kobieta przechadzała się akurat nad brzegiem jeziora w miejscowości Kunming w Chinach, gdy postanowiła zatrzymać się na chwilę i dokładniej przyjrzeć się tafli wody. Nie podejrzewała, że już po kilku sekundach jej oczom ukaże się tak porażający widok. Chinka spostrzegła, że w jej kierunku płynie ryba, która wyglądała zupełnie inaczej, niż każda inna. 

Gdy podwodne zwierzę było zaledwie metr od niej, dokładniej mu się przyjrzała i, nie zastanawiając się ani chwili, wyjęła z kieszeni telefon komórkowy z zamiarem zarejestrowania dziwnego zjawiska. Spostrzegła bowiem, że ryba ma ludzką twarz i aż zamarła z wrażenia, długo nie mogąc pojąć tego, czego właśnie była świadkiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Im bliżej niej było zwierzę, tym wyraźniej widziała, że dziwaczny wygląd nie był jedynie jej złudzeniem. Przerażona, ale równocześnie zainteresowana kobieta, nagrywała niezwykłą rybę, a nagraniem podzieliła się później w sieci. Internauci, do których dotarło upiorne nagranie, podobnie jak Chinka również nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. 

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

Nikt nie mógł znaleźć racjonalnego wytłumaczenia, ale jak się okazało, nie był to odosobniony przypadek. W 2010 roku 44-letni Brytyjczyk zakupił karpia, który niedługo potem zaczął nabierać rys, które do złudzenia przypominały ludzką twarz. Żaden naukowiec nie odpowiedział jednak jeszcze na pytanie, co jest przyczyną takiego zjawiska. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

Źródło: radio zet 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News