Wszyscy uważają ich za idealnie dobraną i zgodną parę. Ale jak to w życiu bywa, nawet wśród idealnych partnerów czasem pojawiają się zgrzyty. Tym razem nerwy puściły Kindze Rusin. 

Od kilku tygodni Rusin rzuca się w wir pracy. Dziennikarka uczestniczy w zdjęciach do kolejnej edycji „Agenta”, które odbywają się w Chinach i na Bali. Jak podaje fakt24.pl, 46-letnia Kinga i jej partner 43-letni Marek Kujawa przechodzą teraz trudny okres. Reporterzy tabloidu dotarli do anonimowego źródła z najbliższego otoczenia Kujawy.

Zobacz także: Upadek Hanny Lis! To co się dzieje w jej życiu PRZERAŻA

Znajomy Kujawy ujawnia

– Kinga od początku listopada nagrywa nową edycję „Agenta” w Chinach i na Bali. Marek stwierdził, że brak ukochanej w kraju nie jest przeszkodą, by samotnie balować na mieście. Jest częstym bywalcem modnych klubów na warszawskim Powiślu, a u jego boku zwykle są piękne koleżanki, z którymi bawi się do białego rana. Choć Warszawa nie jest mała, oczywiście to do Kingi doszło. Wściekła się, że gdy ona pracuje całe dnie i noce poza domem, Markowi włączył się imprezowicz. Zaczęła robić mu wyrzuty przez telefon i ostatnio kilka razy się pokłócili – powiedział reporterom znajomy Marka Kujawy.

Kinga Rusin i Marek Kujawa są ze sobą szczęśliwie związani od kilku lat. Para poznała się ponad 6 lat temu w Grecji. Oboje wybrali się na wakacje na Rhodos. Wtedy do właśnie przystojny prawnik zawrócił w głowie dziennikarce i skradł jej serce.

Już nie musi nikogo udawać

Wydawałoby się, że po rozpadzie małżeństwa z Tomaszem Lisem, Kinga długo będzie totalnie załamana. Z reguły 46-latka nie jest bardzo wylewna, jeżeli chodzi o prywatne strefy jej życia. O swoim związku opowiedziała jednak w wywiadzie, którego udzieliła w czasopiśmie „Gala”. Rusin wyznała, że przy Marku nareszcie może być sobą i nie musi nikogo udawać.

– Kiedy kobieta ma partnera pewnego swoich wartości, może też śmiało pokazywać swoją siłę. Mądry partner to doceni, a jedynie słaby będzie próbował dezawuować. My też potrafimy się też nawzajem z siebie śmiać. Nie wyśmiewać, bo to niedopuszczalne, ale żartować ze swoich cech charakteru – powiedziała wówczas gwiazda TVN-u.

Zobacz także: Koszmarna tragedia słynnej aktorki. Znaleziono zwłoki jej córki

Źródło: fakt24.pl

Jak kiedyś nazywał się Solorz-Żak? Kto by na to wpadł! Znani Polacy, którzy zmienili nazwiska


Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]

...

Zobacz również

Zobacz również