W Warszawie odbędzie się festiwal rumu. Będzie wiele niespodzianek

W Warszawie odbędzie się festiwal rumu. Będzie wiele niespodzianek

Rum zawładnie stołecznymi ulicami. Popularny alkohol wywodzący się z Kuby doczekał się swojego festiwalu, który już za tydzień przyciągnie tysiące chętnych i spragnionych degustacji egzotycznego trunku. Organizatorzy imprezy obiecują wiele atrakcji, które mogą zaciekawić niejednego mieszkańca stolicy.

Rum jak na razie nie jest w Polsce dość popularnym alkoholem. Mimo że na półkach sklepowych jest dostępny od lat, to nie zyskał tak wielu wielbicieli, jak wódka, whisky i inne napoje spirytusowe. Festiwal rumu, który za tydzień odbędzie się w Warszawie, może wszystko zmienić i sprawić, że rum coraz częściej będzie gościł na stołach w trakcie spotkań towarzyskich i imprez. Organizatorzy przedsięwzięcia zapowiadają wiele niesamowitych atrakcji i niespodzianek, które powinny skutecznie przyciągnąć ciekawych mieszkańców stolicy.

Rum podbije warszawskie ulice? Za tydzień wystartuje festiwal rumu

Impreza Rum Fest, która odbędzie się w dniach 13-14 września przy ulicy Młocińskiej 5/7, a więc w okolicach Centrum handlowego Arcadia, reklamowany jest jako prawdziwe święto Karaibów i kubańskiej kultury. Oprócz degustacji i spotkań z producentami, organizatorzy imprezy zapewniają wiele niesamowitych niespodzianek, które będą czekać na wszystkich zainteresowanych.

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas spaceru w lesie mężczyzna zobaczył łamiący serce widok. Pies był przywiązany metolową linką do drzewa, umierał
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

- Podczas tego niezwykłego wydarzenia poczujesz energię, żywioł i spontaniczność kultury karaibskiej. Wsłuchasz się w rytmy wszechobecnej muzyki i aranżacji kubańskich, nauczysz się zmysłowego tańca salsy, bachaty czy energicznego dance hallu. Poznasz kulturę palenia i robienia cygar - reklamują swoją imprezę organizatorzy.

Gwiazdy uświetnią imprezę

Oprócz alkoholi, uczestnicy Rum Festu będą mogli przeżyć niesamowite doświadczenie w postaci koncertu gwiazdy kubańskiej muzyki - Reya Ceballo & Tripulacion Cubana. Rey Ceballo, a więc lider formacji występował w przeszłości z wieloma, słynnymi polskimi artystami, takimi jak Kayah, formacją Yugoton, a także Blue Café. Impreza zakończy się występem DJ-a, który uświetni degustację alkoholi setem składającym się z kubańskich i latynoskich brzmień. Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie ebilet.pl w cenie 79 złotych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prezes ZUS ujawnia. Oto jak zgarnąć wyższą emeryturę
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: Biznes Info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News