Ruda wkopała gwiazdora disco polo. "Zdradził żonę ze mną"

Ruda wkopała gwiazdora disco polo. "Zdradził żonę ze mną"

Modelka Justyna Karcz znana jest z teledysku do przeboju "Ruda tańczy jak szalona" Czadomana. Teraz gwiazda zdradza szczegóły występu w produkcji. Wyjawiła między innymi pikantne szczegóły swojego związku z gwiazdorem disco polo.

Justyna Karcz po występie w teledysku przyjęła pseudonim "Ruda". Zaczęła udzielać się w branży rozrywkowej, próbowała robić karierę muzyczną i telewizyjną. Teraz próbuje zmienić swój wizerunek, jednak na jaw wychodzą gorszące szczegóły z jej przeszłości.

Ruda wkopała gwiazdora disco polo

Modelka przyznała się do romansu z Pawłem Dudkiem, znanym szerszej publiczności jako Czadoman. Wszystko zaczęło się od jej występu w teledysku do jego piosenki "Ruda tańczy jak szalona". - Zdradził swoją żonę ze mną. Zdradzał ją przez osiem bitych miesięcy - przyznała Karcz w rozmowie z producentem muzycznym Mateuszem Kowalczykiem znanym jako Mr. Slide. Ta wieść z pewnością nie ucieszyła zdradzonej żony. Nie poprawi także sytuacji Justyny Karcz w świecie rozrywki, w którym modelka znów próbuje zabłysnąć. Nic więc dziwnego, że usilnie próbuje ona zmienić swój wizerunek.

Celebrytka zmienia wizerunek dla narzeczonego

Justyna Karcz zgłosiła się do programu Mai Sablewskiej pod tytułem "SOS - Sablewska od Stylu". Menedżerka muzyczna, ekspertka od stylu ma przemienić "Rudą" w szanowaną postać. Czy jej się to uda? Tego dowiemy się w premierowym odcinku programu, który zostanie wyemitowany na antenie TVN Style w niedzielę 18 marca o godz. 12:15. Pewne jest to, że już teraz celebrytka próbuje zmienić postrzeganie siebie w mediach. Na sam początek zmieniła najbardziej wyróżniającą się rzecz w jej wyglądzie: "Ruda" nie jest już rudą, bo przefarbowała włosy na blond. Pracuje w instytucji finansowej, spełnia się jako bankowiec i ma narzeczonego. To dla Łukasza właśnie chce zerwać na zawsze z kiczowatą przeszłością i sprawić, by stała się szanowaną, poważną kobietą. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Sekrety gwiazdy "M jak Miłość" ujawnione! Obdarty z prywatności
  2. Nie do wiary! Ukradziono Oscara 2018 wielkiej gwiazdy
  3. Będzie wojna? Celebrytka ostro o Popku, na pewno się wścieknie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News