Rozwścieczony Małysz krytykuje skoczka z polskiej kadry. "Lekceważy ekipę, robi wszystko by spierniczyć karierę"

Rozwścieczony Małysz krytykuje skoczka z polskiej kadry. "Lekceważy ekipę, robi wszystko by spierniczyć karierę" Źródło:

Adam Małysz skomentował zawody w Park City w ramach Mistrzostw Świata Juniorów w skokach narciarskich. Rowzścieczona legenda skoków ostro skrytykowała Dominika Kastelika, młodego zawodnika reprezentującego polskie barwy. 

- Konkurs drużynowy w Park City zakończyliśmy na piątym miejscu, a moja mina mówi wszystko - jestem zły. Szkoda mi trzech chłopaków. Trzech, bo kolega Kastelik lekceważy sobie resztę ekipy. Chłopak ma talent, a robi wszystko, by spierniczyć sobie karierę - przekonywał zirytowany Małysz.

- Było już wielu takich utalentowanych skoczków, którzy przekreślili sobie przyszłość w tym sporcie. Ale jak myśli się o wszystkim wokół tylko nie o tym, co ważne dla skoczka... Ktoś powie, że uwziąłem się na niego - przecież upadek każdemu się zdarzy. Ale dyskwalifikacja w konkursie indywidualnym to też jego wina. Manipulował przy sprzęcie po kontroli na górze skoczni, przed skokiem, doskonale wiedząc, że nie może tego robić. Upadek podczas konkursu każdemu może się zdarzyć lecz lądując w ten sposób muszę być przygotowany, mięśnie muszą być napięte, a nie od niechcenia, jakby mi to zwisało. Po prostu nie mogę tego pojąć! Wszystko robi by zepsuć sobie przyszłość. Jestem bardzo zdenerwowany i pełen negatywnych emocji więc może na tym zakończę - dodał.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News