OFICJALNE: Rozwód w rodzinie królewskiej! Wielka Brytania wstrzymała oddech

OFICJALNE: Rozwód w rodzinie królewskiej! Wielka Brytania wstrzymała oddech Źródło: .pikio.pl

Rodzina królewska podała oficjalny komunikat. Po wielu tygodniach plotek i doniesień medialnych dotyczących kryzysu u przedstawicieli brytyjskiego dworu, pałac Buckingham zdecydował się potwierdzić informację dotyczącą rozwodu jednego z małżeństw. Opinia publiczna w Wielkiej Brytanii na moment wstrzymała oddech.

Rodzina królewska potwierdziła informacje o rozwodzie. Informacje z brytyjskich tabloidów, które przez całe tygodnie podawały, że na królewskim dworze może dojść do rozwiązania małżeństwa, okazały się prawdziwe. Jak się okazuje, para, która postanowiła zakończyć swoją relację, jest bezpośrednio związana z postacią Elżbiety II.

Rodzina królewska ogłasza: w monarchii doszło do rozwodu

Parą, która nie będzie dłużej małżeństwem są Lady Davina Windsor i Gary Lewsi. Byli zakochani poznali się w 2000 roku na Bali i po 5 latach zdecydowali się na ślub. Na uroczystości zawiązania małżeństwa nie brakowało największych przedstawicieli brytyjskiej monarchii. Dzisiaj, na 14 lat po powiedzeniu sobie sakramentalnego "tak", para potwierdziła, że już dłużej nie są małżeństwem.

Wstrząsająca informacja odbiła się szerokim echem w Wielkiej Brytanii. Wystarczy przypomnieć, że Lady Davina jest córką kuzyna królowej Elżbiety II w związku z czym, jej losy są śledzone przez obserwatorów brytyjskiej monarchii. Nieoficjalnie mówi się, że Lewsi i Davina Windsor kłócili się od dawna, a największym problemem dzielącym małżeństwo były swoiste różnice kulturowe. Mąż arystokratki pochodził bowiem z Nowej Zelandii i był rdzennym maoysem (pierwszym w historii brytyjskiej arystokracji).

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Brytyjczycy wstrząśnięci informacją z Buckingham

Nie da się ukryć, że plotki o tym, że lada dzień może dojść do rozwodu w Pałacu Buckingham, elektryzowały mieszkańców Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich tygodni. Mieszkańcy Zjednoczonego Królestwa spodziewali się, że małżeństwem, którym się rozpadnie będzie związek Meghan Markle i księcia Harry'ego, albo księcia Karola z księżną Kamilą. Nikt nie mógł się jednak spodziewać, że małżeństwo, które jest 30 w kolejce do brytyjskiego tronu, ogłosi rozpad swojego związku.

Zarówno lady Davina, jak i Gary Lewsi uchodzili za wzorcowe małżeństwo i wychowywali razem dwójkę dzieci. Para zawsze widywana była na uroczystościach państwowych i rodzinnych i uchodzili za wzór małżeństwa dla brytyjskiego społeczeństwa. Fani, jak tez sami Brytyjczycy domagają się jeszcze większych wyjaśnień ze strony pałacu i podania szczegółowych okoliczności rozpadu małżeństwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najprzystojniejszy aktor "M jak Miłość" odchodzi z serialu! Dzisiejsza informacja wstrząsnęła fanami
  2. Beata Pawlikowska została ZGWAŁCONA w Londynie! "Dał mi narkotyki i zgwałcił"
  3. Byłe kobiety syna Martyniuka przerywają milczenie. Zgroza
  4. Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Totalnie inna postać niż córka
  5. Polskie media to przemilczały. Nie żyje legendarny muzyk
       

źródło: Chillizet.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News