Były prezydent rzucił obrączką w pierwszą damę. Szykuje się jeden z najgłośniejszych rozwodów w historii Stanów

Były prezydent rzucił obrączką w pierwszą damę. Szykuje się jeden z najgłośniejszych rozwodów w historii Stanów

Wygląda na to, że rozwód tej pary to tylko kwestia czasu. Ostatnim wydarzeniem żyją całe Stany Zjednoczone. Były prezydent USA rzucił obrączką w swoją żonę. Ten incydent na długo utkwi w pamięci Amerykanów.

Rozwód tej pary będzie jednym z najgłośniejszych w historii Stanów Zjednoczonych. Wygląda na to, że były prezydent USA po 27 latach małżeństwa będzie rozwodnikiem. Polityk zdjął obrączkę ślubną, a ten incydent zaniepokoił wielu Amerykanów. 

Ich rozwód wstrząśnie Amerykanami

Były prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama oraz jego żona Michelle w tym roku świętowali 27. rocznicę ślubu. Przez całą kadencję swojego urzędowania małżeństwo było stawiane jako wzór do naśladowania. Wszyscy widzieli, że są zgodną i szczęśliwą parą. Niestety pojawiły się wstrząsające informacje o domniemanym rozwodzie jednej z najbardziej lubianych par prezydenckich na świecie. 

Prezydent USA ściągnął obrączkę

Pierwsze plotki o kryzysie w małżeństwie Obamy pojawiły się w 2014 roku. Radar Online poinformował, że para ma się wkrótce rozwieść. Podobno były prezydent podziękował żonie po zakończonej prezydenturze, że mimo wszystko była przy nim do tego czasu. Po tej informacji media zaczęły spekulować o rozpadzie ich związku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według Globe aktualnie Obama konsultuje się z prawnikami w sprawie rozwodu. Koszt całego procesu i wynajęcia adwokatów będzie kosztował parę 150 mln dolarów. Co więcej, informator magazynu opowiedział o incydencie, kiedy były prezydent USA rzucił obrączką w Michelle. 

- Kiedy Barack rzucił obrączką w Michelle, to był koniec. Mówi się, że oboje konsultują się z najlepszymi adwokatami rozwodowymi. W tym momencie nawet ze sobą nie rozmawiają. Ich przedstawiciele komunikują się za nich - powiedział informator magazynu Globe.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
2. Miliarder dostał na urodziny trzy 12-letnie dziewczynki. Gwałcił je bez opamiętania, druzgocące doniesienia

Jak na razie jedynym dowodem jedynym dowodem na to, że Barack Obama nie nosi już obrączki, było jego wystąpienie w Niemczech. Jednak każdy, kto obserwuje publiczne przemówienia byłego prezydenta USA wie, że ze względu na jego gestykulację, mężczyzna woli odłożyć obrączkę, aby jej nie zgubić. Miejmy nadzieję, że są to tylko niepotwierdzone plotki amerykańskich tabloidów i para nie ma zamiaru się rozwodzić.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka wycofuje popularne ciastka. Zjedzenie grozi WYMIOTAMI
  2. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
  3. Pies zobaczył swoją właścicielkę po dwóch latach rozłąki. Jego reakcja jest rozbrajająca, wszystko się nagrało
  4. Amanda była z małą córką w sklepie. Obca kobieta osaczyła dziecko i wyszeptała mu do ucha słowa, które zmroziły mamie krew w żyłach
  5. Sanepid pilnie wycofuje z Biedronki popularne ciasteczka. Lepiej ich nie jeść, bo może się to bardzo źle skończyć

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł