rozwód mężczyzny
.
Aneta Wasilewska - 10 Października 2019

Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

Rozwód - taka właśnie była decyzja mężczyzny. Nie miał on innego wyboru po tym, jak odkrył, że jego żona oszukiwała go przez 17 lat. Kłamstwo, które nigdy nie miało ujrzeć światła dziennego wyszło na jaw, a on poznał przerażającą prawdę dotyczącą poczęcia syna.

Rozwód był w tym przypadku nieunikniony. Mężczyzna nie był w stanie wybaczyć swojej żonie, gdy okrutna prawda wyszła na jaw. Ich życie zmieniło się nie do poznania, gdy po 17 latach odkrył, że jego ukochana okłamywała go w sprawie ich dziecka.

Żona ze strzykawkąW ich małżeństwie nie wiodło się najlepiej. Wtedy żona zdecydowała się na najokrutniejszą zemstę w historiiCzytaj dalej

Pozostaje tylko rozwód

Byli w sobie szaleńczo zakochani, spędzali ze sobą każdą wolną chwilę. Zdecydowali się przed rodziną i przyjaciółmi ślubować sobie dozgonną miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Ich życie układało się tak, że wszyscy dookoła im zazdrościli. Niestety, chociaż bardzo chcieli, nie mogli wspólnie począć dziecka.

Pod wpływem wspólnej decyzji zdecydowali się na zabieg in vitro. Wiedzieli, że jest to ostatnia szansa na posiadanie biologicznego potomstwa. Niedługo po wykonanej procedurze lekarskiej, która miała dać im potomka, mąż postanowił wyjechać za granicę do pracy. Po dwóch miesiącach przebywania w celach zarobkowych w Anglii żona zadzwoniła do mężczyzny i błagała go, żeby wrócił chociaż na parę dni, bo bardzo za nim tęskni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Edyta Górniak mieszka jak królowaPrzepych i luksus aż biją po oczach. Tak mieszka Edyta Górniak, oszałamiające wnętrzaCzytaj dalej

Mężczyzna był trochę zdziwiony tym nagłym zrywem uczuć, która przez dwa miesiące ledwo co dawała mu znaki życia, a ich rozmowy były krótkie i pozbawione emocji. Jednak postanowił odwiedzić ukochaną, po czym znowu wrócił do pracy za granicą.

Pewnego dnia dostał od żony telefon, kobieta przekazała mu radosną nowinę. W końcu, po wielu latach, mieli wreszcie zostać rodzicami. Zadowolony, natychmiast postanowił wracać do kraju i do ciężarnej żony. Na świat przyszedł ich syn. Wymarzone i upragnione dziecko było oczkiem w głowie rodziców. Jednak im dłużej maluszek był na świecie, tym kobieta bardziej oddalała się od męża.

Kiedyś podczas rozmowy z przyjaciółką żony, mężczyzna dowiedział się prawdy. Syn nie był jego. Podczas wyjazdów zarobkowych ukochana zdradzała go ze starszym sąsiadem. Nie przyznała się do zdrady, ale on postanowił zrobić badania DNA, aby rozwiać wątpliwości dotyczące kwestii ojcostwa.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak Miłość". Fani są zrozpaczeni

2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

Niestety, potwierdziły się jego najgorsze obawy i nie on jest ojcem swojego synka. Teraz para jest już po rozwodzie, a mężczyzna walczy o to, aby dziecko byłej żony nie dziedziczyło po nim majątku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS zapowiedział OLBRZYMIE zmiany w zakazie handlu w niedzielę. Wejdą już niedługo
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje Jan Szyszko. Znamy nieoficjalną przyczynę śmierci
  3. Planujesz zakupy w Biedronce? Lepiej uważaj, bo możesz dostać bardzo wysoki mandat
  4. Słowa Rydzyka o grzechu odbiły się już echem w całej Polsce. Teraz to dopiero dolał oliwy do ognia
  5. 2 miesiące po tragedii Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o śmierci męża. Jej słowa rozdzierają serce

Ogródek przed metamorfoząMężczyzna miał dość swojego brzydkiego ogródka. Własnymi rękami za grosze zmienił go tak, że wszyscy aż oniemieliCzytaj dalej

źródło: expressilustrowany

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News