Wiele Polek ma takiego męża. Justyna nie wytrzymała i szybko się rozwiodła

Wiele Polek ma takiego męża. Justyna nie wytrzymała i szybko się rozwiodła Źródło: unsplash/Ravi Roshan/

Rozwód był dla niej jedynym wyjściem sytuacji, której zwyczajnie miała już dość. Z pewnością wiele kobiet może utożsamić się z historią Justyny, która opowiedziała o swoim mężu.

Rozwód był według niej jedynym rozwiązaniem, dzięki któremu mogła zaznać choć trochę spokoju. Justyna postanowiła wyznać całą prawdę o swoim małżeństwie, które zamiast pięknym wspomnieniem, było dla niej największym utrapieniem. I jak twierdzi, wszystko jest zasługą jej ukochanego. 

Justyna nie wytrzymała i szybko wzięła rozwód 

Do portalu Popularne swój list napisała Justyna, która zdradziła przykrą rzeczywistość swojego, trwającego zaledwie 4 lata, małżeństwa. Przyznała, że wielka miłość i niekończąca się sielanka to jedynie złudzenia, które dobiegają końca szybciej, niż komukolwiek mogłoby się wydawać. Internautka opowiedziała o swoim mężu, który zaczął traktować ją jak gosposie i co gorsza, zupełnie nie doceniał jej wysiłku. 

- Zawsze wyprane, wyprasowane, dzieci umyte, lekcje odrobione, obiad przygotowany i dom wysprzątany (...) W czasie gdy ja się staram rozdwoić, on do wszystkiego podchodzi na luzie, mówiąc: „Spoko, mamy czas”. (...) Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że to ja go do tego przyzwyczaiłam - wyznaje. 

Mając dość męża, który zupełnie się nie stara, Justyna postanowiła, że ich drogi powinny definitywnie się rozejść i każde z nich powinno zacząć od nowa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Problem wielu Polek 

Internautka otwarcie przyznała, że wiele Polek podziela problem leniwego męża. Jej zdaniem, wszystkie kobiety powinny się temu przeciwstawić i raz na zawsze zakończyć bycie stereotypową kurą domową. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki

2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

Następny artykuł