Rozszyfrowali Kaczyńskiego! Zdradziło go kilka ruchów

Rozszyfrowali Kaczyńskiego! Zdradziło go kilka ruchów

Jarosław Kaczyński rozszyfrowany! W jednym z artykułów dziennik Super Express postanowił przyjrzeć się mowie ciała prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Ów umocniony w pozycji lidera - zdaniem eksperta SE, teraz jest gotowy na wszystko.

Jarosław Kaczyński, który do niedawna zmagał się z ciężką chorobą, wystąpił w niedzielę podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości. Ostatnie porażki Mateusza Morawieckiego, który podczas swoich wystąpień wzbudzał burzliwe emocje uczestników, sprawiły, że prezes PiS postanowił przejąć inicjatywę i wrócić do gry. Po chorobie zdaje się jeszcze silniejszy. Eksperci od mowy ciała mówią, że widać w nim wyraźną potrzebę przywództwa.

Jarosław Kaczyński silniejszy? Ekspert rozszyfrował prezesa PiS

Zdaniem eksperta, który przeanalizował ostatnie wystąpienie prezesa PiS, nie jest on najlepszym mówcą, ale zawsze zbiera owacje. Podczas swoich wystąpień, stara się być na scenie sam. To buduje w obserwatorach przekonanie, że lider jest tylko jeden. Później, specjalista ds. wizerunku podkreśla, że to ostatnie wystąpienie Kaczyńskiego miało na celu jasno zawiadomić, że prezes ma się dobrze, a doniesienia o finiszu jego politycznej kariery są mocno przesadzone. Wystąpienie, które przeanalizował ekspert, omawia także sposób w jaki Jarosław Kaczyński prowadzi swoją politykę. Jest oszczędny w słowach, a jego gestykulacja jest powściągliwa. Specyficznie akcentuje końcówki słów. Zdarza mu się także popełniać błędy językowe. Wśród indywidualności prezesa podkreślony został fakt, że ma on własny styl, od lat niezmienny. Oglądając go, odnosimy wrażenie, że wie, co chce powiedzieć i że jest pewny swojej racji. Podczas Konwencji PiS padły obietnice wyborcze oraz była mowa o jedności i pokorze. Jarosław Kaczyński mówił o odzyskaniu straconych szans. Apel skierował do członków PiS, a przede wszystkim do samorządowców, którzy za chwilę staną do wyścigu o zwycięstwo. Prawica, zdaniem prezesa, jest silna i ma szansę wygrać także w terenie. Pod halą, gdzie odbywała się konwencja, przybyli protestujący, skandujący hasło: "Konstytucja".ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS stchórzyło przed Tuskiem? Sensacyjna decyzja przed wyborami
  2. Morawiecki zaliczył wpadkę roku. Mieszkańcy miasta mu nie darują
  3. Koszmarna tragedia! Autobus totalnie zmiażdżony, mnóstwo rannych
Źródło: se.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News