Po rozstaniu dał jej listę 4 rzeczy, które musi w sobie zmienić. Nigdy nie widziała bardziej absurdalnych rad

Po rozstaniu dał jej listę 4 rzeczy, które musi w sobie zmienić. Nigdy nie widziała bardziej absurdalnych rad Źródło: Unsplash/John T

Rozstanie potrafi być niezwykle bolesnym doświadczeniem. Gdy pewne kobieta rozeszła się ze swoim partnerem, ten dał jej listę rzeczy, która powinna w sobie zmienić. Nie tego po ukochanym spodziewała się na pożegnanie.

Rozstanie z partnerem było szokiem, a kobieta spodziewała się, że na pożegnanie wpadnie zapłakana w jego objęcia, po raz ostatni. Tak się jednak nie stało, a zamiast tego dostała listę czterech powodów, które powinna wziąć sobie do serca na przyszłość, jeśli chce się znowu z kimś spotykać. Postanowiła podzielić się swoją absurdalną historią, pisząc list do kobiecego portalu.

Rozstanie, po którym pozostał tylko niesmak. Kobieta była oburzona listą, którą przygotował dla niej partner

Bohaterka historii przyznała, że lista była dla niej wyjątkowo dobijająca. W życiu nie spodziewała się, że do niedawna bliska jej osoba, tak ją zrani. Stwierdziła, że list jest wyjątkowo bezczelny i małostkowy, a powody są po prostu absurdalne. Notka wbrew pozorom bardzo jej pomogła, bo dzięki temu zrozumiała, że rozstanie było najlepszą decyzją. Oto powody rozpadu związku, które podał były partner kobiety.

Na pierwszym miejscu, mężczyzna napisał, że jego partnerka "za bardzo lubi Taylor Swift". Sama zainteresowana stwierdziła, że nigdy nie była psychofanką - kilka razy wspomniała o artystce oraz zdarzyło jej się puszczać jej płyty, lecz to wszystko. Daleko było jej do radykalnego uwielbienia amerykańskiej wokalistki.

Na drugim miejscu było stwierdzenie, że kobieta "nie lubi jego rodziny". Bohaterka listu przyznała jednak, że nie chodziło o samą rodzinę, a o psa, którego mieli - kobieta się go zwyczajnie bała. To właśnie zwierzak był powodem unikania spotkań. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To niestety nie był koniec

Trzecim powodem było stwierdzenie, że "jej rodzina jest zbyt zwariowana". W rzeczywistości chodziło o to, że rodzice byli wyjątkowo ostrożni i zatroskani o swoją córkę. Dlatego pisali do niej pytając się - gdzie są i co robią. Jej partner był jej pierwszym chłopakiem, ponadto był o kilka lat starszy, dlatego był to raczej wyraz troski, niż nadmiernej kontroli.

Dzisiaj grzeje 1. Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Szczere wyznanie o śmierci
2. Emerytura mundurowych. Zmiany podpisał już prezydent Duda

Czwarty punkt przelał czarę goryczy. Brzmiał on "nosisz niemarkowe ubrania". Kobieta uznała to za absurd, bo nie rozumie, jak fakt noszenia trampek bez loga, może wpłynąć na uczucie pomiędzy nimi. Jej były partner nazywał to "ośmieszające" i podobno wstydził się wtedy z nią pokazywać.

Na koniec miał stwierdzić, że kobieta ma wielki problem z facetami, jednak patrząc po jej reakcji i komentarzach - wydaje się, że to raczej mężczyzna nie dawał sobie rady z nawiązywaniem relacji.

  1. Będziecie płakać! 5-latek zmarł na straszliwy nowotwór. Jego ostatnie życzenie złamie wam serce
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Margaret odchodzi z Kościoła. Czarę goryczy przelała masturbacja
  4. Tata usłyszał tylko wielki huk. Dla jego syna nie było już ratunku, zmarł na miejscu
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

Źródło: Papilot

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu