Sparodiowali rozmowę Dudy z Tuskiem! Nagranie hitem sieci

Sparodiowali rozmowę Dudy z Tuskiem! Nagranie hitem sieci

Rozmowa Dudy z Tuskiem obiegła dziś cały Internet. W mediach aż zawrzało. Niektóre portale wysiliły się nawet na zatrudnienie specjalistów, którzy odczytali z ruchu ust polityków treść ich rozmowy. Teraz pojawiło się coś jeszcze ciekawszego - parodia tego interesującego dialogu. 

Rozmowa Dudy z Tuskiem jest w dniu dzisiejszym zdecydowanie tematem budzącym największe zainteresowanie. Jeden z portali uznał nagranie za świetną bazę do żartu i podjął się przeróbki materiału filmowego. Efekt oceńcie sami.

Rozmowa Dudy z Tuskiem wzbudza emocje

Politycy spotkali się na szczycie ONZ, który miał miejsce w Nowym Jorku. Wydarzenie te spotkało się z wieloma komentarzami, w tym również polityków z PiS-u. Jeden z nich stwierdził, że to co zrobił Andrzej Duda było zwyczajnym manifestem, bowiem mógł po prostu odejść i nie wdawać się w żadne rozmowy z byłym premierem Polski. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzej Duda, osobiście odniósł się do nagrania które pojawiło się w sieci. Oznajmił on, że rozmowa podczas szczytu ONZ była czysto grzecznościowa, a politycy byli zmuszeni na swoją obecność ze względu na kolejność przemówień. Tłumaczenia jednak na nic się zdały, bowiem machina spekulacji ruszyła. Jeden z satyryków wziął film na swój warsztat, efektem czego jest rozmowa o... karnych bamboszach. Na portalu donald.pl zamieszczona została humorystyczna wersja nagrania.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prezes zły jak bąk

Na nagraniu w alternatywnej wersji Andrzej Duda wypowiada słowa: - Najbardziej prezes zły było o to weto. Dostałem SMSa "Przyjeżdżaj", no to przyjechałem. Prezes zły jak bąk, każe wszystkim zdjąć buty i założyć kapcie. Bor też musiał w kapciach, bo "od podłogi ciągnie i się przeziębicie". A dla mnie wyszukał karne bambosze, takie szare i niewygodne, za karę. Takie za ciasne, z futerkiem, te same od lat (...) - uskarżać miała się głowa państwa. Czy nagranie rzeczywiście jest na tyle ciekawe, że mówi o nim większość mediów w kraju? Oceńcie sami.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandal na Sejmie Dzieci i Młodzieży! Kuchciński wyłączył chłopcu mikrofon, gdy mówił o PiS
  2. Opozycja w żałobie. Nie żyje szanowana posłanka na Sejm, wstrząsająca śmierć
  3. Marszałkowi Sejmu zepsuł się dzwoneczek. Kompromitacja Kuchcińskiego
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News