Informację należy traktować z rezerwą, ponieważ nic nie jest pewne i na razie są to plotki. Wiele jednak wskazuje na to, że różnice w poglądach gospodarczych członków Ruchu Narodowego rozerwą ugrupowanie od środka. 

Jeden z działaczy napisał na zamkniętej facebookowej grupie Ruchu Narodowego, że jedzie właśnie na spotkanie z Arturem Zawiszą, Krzysztofem Bosakiem i Marianem Kowalskim w celu omówienia tematu nowej partii. Zamieścił tam również wstępny projekt loga nowej formacji.

Nie od dziś wiadomo, że Ruch Narodowy zrzeszał zarówno zwolenników wolnego rynku, nacjonalistów jak i nawet socjalistów. Członkowie Unii Polityki Realnej z trudem mogli znaleźć wspólny język z reprezentantami ONR-u, którzy ostro krytykują kapitalizm. W sieci pojawiło się ostatnio nagranie, na którym widać działaczy Ruchu Narodowego głośno skandujących „Uderz, uderz w kapitalizm”.

tomasz

 

„Uderz, uderz w kapitalizm – Narodowy Radykalizm!”

Posted by ONR Obóz Narodowo-Radykalny on 18 kwietnia 2015

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.