To się dzieje teraz! Rozłam w PiS, Pawłowicz przerywa milczenie

To się dzieje teraz! Rozłam w PiS, Pawłowicz przerywa milczenie

Nikt nie spodziewał się, że swoje pierwsze tygodnie na Twitterze Krystyna Pawłowicz będzie rozpoczynała takimi wpisami! Posłanka przerwała milczenie ws. niektórych polityków PiS, czym rozpoczęła prawdziwy rozłam w ugrupowaniu.

Znana z ciętego języka i bezpardonowości Krystyna Pawłowicz postanowiła odnieść się do wczorajszego głosowania nad wnioskiem o zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie Stanisława Koguta. Miało ono miejsce w polskim Senacie i wywołało ogrom kontrowersji. ZOBACZ TAKŻE: Totalny SZOK i zwrot akcji! Wyciekły wstrząsające kulisy pobicia Pieczyńskiego Co ciekawe, nawet Jarosław Kaczyński nakazał członkom swej partii zasiadającym w izbie, aby przychylili się do wniosku prokuratury. Jako że nie wszyscy postąpili zgodnie z zaleceniem, zapowiedziano już, że prezes skierował do nich oficjalny list w tej sprawie.

Nieoczekiwana, ostra opinia

Swoje stanowisko zajęła oczywiście także Pawłowicz, której słowa zwiastować mogą prawdziwy rozłam w PiS. Nigdy wcześniej politycy partii nie uderzali bowiem w siebie w tak bezpośredni, stanowczy sposób. ZOBACZ TAKŻE: KONIEC ABORCJI. Szokujące słowa! Piotrowicz przypadkiem zdradził tajny plan PiS - Koledzy Senatorowie! Co robicie z naszą - Polaków - Dobrą Zmianą? Przecież panu senatorowi nie groziła śmierć, tylko uczciwe postępowanie... - napisała posłanka, czym zadziwiła wielu wyborców ugrupowania. Pawłowicz Fot. Twitter
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News