Kuba Wojewódzki przegrał sprawę sądową, którą wytoczyła mu Małgorzata Rozenek. Za obrażające prezenterkę słowa, sąd nałożył na niego wysoką grzywnę. Wojewódzki zwleka jednak z wypłatą pieniędzy.

Niemal rok temu dziennikarz udzielił magazynowi „Playboy” kontrowersyjnego wywiadu, gdzie padły słowa, za które stanął przed sądem jako oskarżony. Opisując drogę Rozenek do pozycji, którą zdobyła powiedział, że „weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej”. Perfekcyjna Pani Domu zapowiedziała wtedy pozew o zniesławienie. Jak się okazało sędzia przyznał jej rację.

Teraz Wojewódzki musi opublikować w serwisie playboy.pl przeprosiny oraz wpłacić 30 tyś. złotych na poczet fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Żadnego jednak z tych orzeczeń nie wprowadził w życie.

– Do dzisiaj pomimo stosownego wezwania pan Wojewódzki nie wykonał zobowiązania sądu w postaci publikacji przeprosin. Wystąpimy do sądu celem publikacji tego ogłoszenia na jego koszt – powiedział mecenas Piotr Ciszewski, adwokat Małgorzaty Rozenek.

Nie zanosi się także, aby Wojewódzki zamierzał zapłacić za swoją wypowiedź. Jak donosi „Flesz”, sprawą zajmie się komornik. Sam zainteresowany, jak na razie głosu w sprawie nie zabrał.

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=BDQNFq1uh2w

źródło: wp.pl

...

Zobacz również