Rossmann ruszył z najważniejszą promocją roku. Te ceny nie są żartem

Rossmann ruszył z najważniejszą promocją roku. Te ceny nie są żartem

Rossmann wystartował z ofertą, na którą czekało wielu klientów od miesięcy. Promocja okazałością ścięła Polaków z nóg. Drogeria idzie za ciosem. Ostatnie akcje giganta zakończyły się wielkim sukcesem.

Rossmann stawia na ekspansję. Chce pozyskać jak największą liczbę klientów. Aby to osiągnąć w ostatnim czasie oferuje szereg oszałamiających promocji i premier. Teraz jednak drogeria przeszła samą siebie. Okazja to słowo magnes dla wielu ludzi. Tym razem jednak oferta jest wyjątkowa. Wysokość rabatu jest bowiem ogromna. Ludzie w różny sposób podchodzą do zakupów. Dla wielu osób jest to sposób na relaks po pracy. Duża część kobiet twierdzi, że nic im tak nie poprawia humoru, jak udane zakupy.

Rossmann. Promocja roku w drogerii

Rossmann wyszedł na wprost tym oczekiwaniom. Oczekiwaniom udanych zakupów. Teraz luksusowe i ulubione produkty można kupić, uwaga, to nie żart 55% taniej. Dotyczy to tak niezbędnych kosmetyków jak szminki, podkłady, pudry oraz tusze do rzęs. Miażdżąca oferta obowiązuje w październiku. Ulubione kosmetyki służące do makijażu można nabyć w wyjątkowo okazyjnej cenie -55%. Rossmann wprowadził tak duży rabat na marki takie jak: Rimmel, Maybelline, L'Oreal, AA, Deborah, Eos, Janda, Revlon, SinSkin, Wibo, czy Bourjois oraz Eveline. Ponadto jeden z największych kosmetycznych przebojów drogerii, czyli rozświetlacz Lovely będzie dostępny w znacznie niższej cenie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Gigantyczna promocja wystartowała 29 września. Chociaż skorzystać mogą z niej tylko członkowie Klubu Rossmann, którzy dostali powiadomienie przez aplikację. To w dniach 9-19 października rabat -55% dostępny będzie dla każdego klienta drogerii. - "Piękny początek sezonu: -55% na produkty do makijażu" będzie można kupić minimum "trzy różne produkty do makijażu". "Rabat przyznany poszczególnym Uczestnikom nie podlega kumulacji." - informuje regulamin.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przybylska przed śmiercią przeżyła prawdziwy koszmar. Błagała, żeby przestali
  2. Wielka gwiazda polskiej muzyki żyje w strasznych warunkach. Jej przyjaciel zdradza dlaczego
  3. We wszystkich miastach ogromne obiady za 2.99 zł. Polakom opadły szczęki
  4. Justyna Żyła ostro o nowej partnerce męża. Zmieszała ją z błotem
Źródło: elle.pl Następny artykuł