Najnowsza promocja Rossmanna powala na kolana. Już za parę dni sieć przeżyje prawdziwe oblężenie

Najnowsza promocja Rossmanna powala na kolana. Już za parę dni sieć przeżyje prawdziwe oblężenie Źródło: Wikipedia/Dialog-Redaktion

Rossmann przedstawił swoim klientom najnowszą promocję, która wejdzie w życie już niebawem. Za parę dni popularna sieć może spodziewać się prawdziwego oblężenia. Oferta rzuci klientów na kolana.

Rossmann regularnie stara się przygotowywać dla swoich klientów nowe oferty, które zachęcą ludzi do robienia zakupów właśnie w sklepach sieci niemieckiej drogerii. Póki co działania firmy są bardzo przemyślane i przynoszą korzyści. Najnowsza promocja z pewnością sprawi, że kolejni klienci zdecydują się na wybór właśnie tego sklepu. Popularna oferta wraca w wielkim stylu.

Lubiana sieć drogerii wznowi w najbliższych dniach słynną promocję 2+2, w trakcie której po kupieniu czterech artykułów objętych ofertą można będzie zapłacić jedynie za dwa z nich. Ostatni raz mieliśmy z nią do czynienia jeszcze w trakcie zimy, lecz teraz popularna sieć zamierza sprzedawać w tej formie przede wszystkim produkty, które przydadzą się Polakom w lato.

Rossmann przygotował specjalną ofertę

W sklepach sieci Rossmann wraca oferta 2+2. Zasady jej działania są bardzo proste i bez problemu zrozumie je każdy klient. Skorzystać z niej można tylko kupując produkty wyróżnione w ofercie. Za rzeczy, wobec których promocja nie obowiązuje, przyjdzie nam zapłacić regularną cenę. W przypadku zakupu czterech produktów objętych promocją zapłacimy wyłącznie za te dwa, które są najdroższe.

Co ważne, ze słynnego rabatu skorzystać będą mogły jedynie osoby należące do klubu Rossmann. Zapisanie się do niego jest bezpłatne i można to zrobić za pośrednictwem aplikacji na telefonie. Z tej możliwości skorzystały już tysiące osób, które nie ukrywają, że bardzo doceniają podejście sklepu do klientów. W najbliższych dniach możemy spodziewać się prawdziwego oblężenia.

Rossmann przygotował specjalną ofertę

Warto pamiętać, że promocją objęte są produkty zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. W ten sposób każdy znajdzie w popularnej sieci coś dla siebie. Klienci bardzo chwalą sobie promocje wprowadzone przez drogerię. W internecie pojawiło się mnóstwo głosów ze strony osób, które zaczęły deklarować swoją obecność przy kasach w trakcie promocji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Specjalna oferta obowiązywać będzie jedynie przez kilka dni. Oficjalne jej rozpoczęcie odbędzie się już w ten piątek. Warto udać się do sklepów jak najszybciej, by uniknąć stania w kolejkach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nic dziwnego, że były prezydent stracił dla niej głowę. Zdjęcie 24-letniej Jolanty Kwaśniewskiej rozgrzewa do czerwoności
  2. Straszna choroba i potężne długi! Wielki dramat gwiazdora TVN
  3. Do sieci trafiło prywatne zdjęcie Pawła Domagały z żoną. Będziecie przecierać oczy ze zdumienia
  4. Rodzina jest zdruzgotana. Polsat przekazał najgorsze możliwe informacje, nie żyje Szymon

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News