Fani serialu „Na wspólnej” nie będą zadowoleni z obrotu, który przybrały sprawy w nadchodzącym sezonie. Ich ulubiony bohater przegra z nałogiem, a dobra passa znów go opuściła. Co zobaczymy na antenie TVN po wakacjach?

Roman Hoffer jest jednym z najbardziej lubianych postaci z „Na wspólnej”. Obecny w scenariuszu od samego początku, czyli już od piętnastu lat. Życie właściciela firmy budowlanej nie jest łatwe, a śmierć żony i brak klientów w końcu doprowadziły go do alkoholizmu.

Bohater wyszedł z pewnym momencie z nałogu i przez lata żył w trzeźwości. Dobrze także szło mu z działalnością gospodarczą. Niestety to ona znów wpędziła go w depresje, przez którą z kolei znów zaczął częściej zaglądać do szklanki.

Po wakacjach, gdy serial powróci w nowej odsłonie, uwielbiany Roman ponownie zacznie nadużywać alkoholu. Wszystko zostało spowodowane nietrafioną inwestycją, która może puścić do z torbami.

Roman z „Na wspólnej” przegrał z nałogiem. Uzależnienie okazało się silniejsze

Po okresie wahanie się Roman w końcu zdecyduje się na wejście wraz z Antonim w ryzykowną inwestycję. Panowie zamierzają wybudować wieżowiec, lecz grunt pod budynek okaże się skażony. Czyszczenie gleby będzie znacznie wyprzedzało możliwości finansowe Romana i Antoniego.

Doprowadzi to do powrotu Hoffera do nałogu, który znów będzie potrzebował pomocy rodziny i przyjaciół. Czy ją otrzyma, dowiemy się po wakacjach. Na ten moment fani serialu mogą jedynie spekulować i zastanawiać się na możliwymi scenariuszami.

Gdzie oglądać „Na wspólnej”?

Serial emitowany jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15. Oglądać go można również je go stronie internetowej, gdzie udostępniono wszystkie jego odcinki.

Do tej pory powstało ich ponad 2700, a każdy z nich cieszy się ogromną popularnością. „Na wspólnej” pozostaje najważniejszym serialem produkowanym przez TVN. Przez piętnaście lat obecności na rynku zarobił stacji ogromne pieniądze.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Lewandowska złamała prawo?! Mogła zginąć, bezmyślne zachowanie
  2. Skandaliczne wydarzenia na pogrzebie Kory! „Kompletne dno”
  3. Wassermann ma tylko jedną prośbę do Tuska. B. premier weźmie ją sobie do serca?

Kiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]

Nie uwierzysz, jak wiele dzieci mają te gwiazdy! [ZDJĘCIA]

Czy oglądasz serial stacji TVN "Na Wspólnej"?

Loading ... Loading ...

źródło: superseriale.se.pl

Zobacz również