Fani "Na Wspólnej" załamani. Ich ulubiony bohater stoczył się na samo dno

Fani "Na Wspólnej" załamani. Ich ulubiony bohater stoczył się na samo dno Źródło: Fot. YouTube/ TVN Series

"Na wspólnej" wejdzie niedługo w moment, który może nie spodobać się widzom. Dobra passa opuści ich ukochanego bohatera, który znów popadnie w niszczący nałóg. Już niedługo zobaczymy, jak potoczą się jego losy.

"Na wspólnej" to jeden z najpopularniejszych seriali w polskiej telewizji, a postać Romana Hoffera zdecydowanie pomaga w podtrzymaniu tego statusu. Obecny w scenariuszu od samego początku, czyli już od piętnastu lat właściciel firmy budowlanej nie ma łatwego życia. Gdy zmarła jego pierwsza żona, popadł w alkoholizm, z którego wyszedł dzięki nowej miłości Honoracie i przez lata żył w trzeźwości. Dobrze także szło mu z działalnością gospodarczą. Niestety to ona znów wpędziła go w depresje, która to z kolei pchnęła ponownie w szpony alkoholu.

Za kilkanaście dni w odcinku nr 2780 zobaczymy, jak uwielbiany Roman ponownie zacznie nadużywać alkoholu. Wszystko zostało spowodowane nietrafioną inwestycją, która może puścić go z torbami. Na domiar złego zakład ubezpieczeniowy nie wypłaci odszkodowania.

Roman z "Na wspólnej" przegrał z nałogiem. Uzależnienie okazało się silniejsze

Po okresie wahanie się Roman w końcu zdecyduje się na wejście wraz z Antonim w ryzykowną inwestycję. Panowie zamierzają wybudować wieżowiec, lecz grunt pod budynek okaże się skażony. Czyszczenie gleby będzie znacznie przewyższało możliwości finansowe Romana i Antoniego. Doprowadzi to do powrotu Hoffera do nałogu, który znów będzie potrzebował wsparcia najbliższych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Sytuacja stanie się naprawdę trudna. Przyjaciele wspólników-braci rusza im z pomocą, lecz Roman będzie jedynie pogrążał się w żalu i alkoholu. Co gorsza, oskarży Antoniego o spowodowanie katastrofy, gdyż jego pomysłem było przyjęcie nietrafionej oferty budowlanej od miasta.

Gdzie oglądać "Na wspólnej"?

Serial emitowany jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15. Oglądać go można również je go stronie internetowej, gdzie udostępniono wszystkie jego odcinki. Do tej pory powstało ich ponad 2700, a każdy z nich cieszy się ogromną popularnością. "Na wspólnej" pozostaje najważniejszym serialem produkowanym przez TVN. Przez piętnaście lat obecności na rynku zarobił stacji ogromne pieniądze. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Lewandowska złamała prawo?! Mogła zginąć, bezmyślne zachowanie
  2. Skandaliczne wydarzenia na pogrzebie Kory! „Kompletne dno”
  3. Wassermann ma tylko jedną prośbę do Tuska. B. premier weźmie ją sobie do serca?
  4. Znaki zodiaku i ich tajemnice. Poznaj samego siebie
  5. SĄD PODJĄŁ SKANDALICZNĄ DECYZJĘ. ZWIERZĘTA ŻYŁY W ODCHODACH, WRÓCĄ DO KATA
źródło: superseriale.se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News