Lipowska przerywa milczenie. Ujawniła całą prawdę o Kłosowskim

Lipowska przerywa milczenie. Ujawniła całą prawdę o Kłosowskim Źródło: Fot. YouTube/Kultowe Rozmowy

Roman Kłosowski zmarł 11 czerwca w wieku 89 lat. Popularny aktor przez lata przyjaźnił się ze znaną widzom artystką, Teresą Lipowską. Gwiazda opowiedziała więc o ostatnich tygodniach artysty, które spędził w domu opieki. Jak wyglądał ten czas?

Lipowska od wielu lat pozostaje w bliskich relacjach z rodziną Kłosowskiego. Dlatego też, gdy dowiedziała się o złym stanie zdrowia przyjaciela, postanowiła często do niego dzwonić oraz go odwiedzać.

Nie żyje Roman Kłosowski

W jednym z wywiadów Lipowska opowiedziała więc o tym, jak wyglądał czas, który aktor spędził w domu opieki. Artystka zapewnia, że był tam traktowany bardzo dobrze i zawsze mógł liczyć na pomoc personelu, z którym zdążył się zaprzyjaźnić. - Pytałam Romka, jak mu tu jest, jestem jego największą przyjaciółką. On by mi powiedział, gdyby coś było nie tak - wyznała Lipowska.

Szczegóły ostatnich miesięcy gwiazdora

Artystka opowiedziała także, iż aktor pozostawał pod właściwą opieką. Przechodził odpowiednie masaże, pielęgniarki chodziły z nim na spacery, pomagały z codziennymi trudami. - Poprosiłam, by powiedział mi kilka ulubionych wierszy, które zwykle mówił żonie Krysi. Gdy je deklamował, oboje płakaliśmy - opowiedziała Lipowska o jednym ze spotkań, które odbyła z Kłosowskim, gdy ten już przebywał w domu opieki. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To koniec. Górniak wydała emocjonalne oświadczenie
  2. Cały kraj w rozpaczy. Legendarny dziennikarz umiera. „Mam raka, zostało mi kilka tygodni”
  3. Odważne wyznanie partnerki polskiego aktora. Cała prawda wyszła na jaw
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News