Odtajniono ostatnie chwile Kłosowskiego. Ciarki na plecach
Malwina Kossela - 13 Czerwca 2018

Odtajniono ostatnie chwile Kłosowskiego. Ciarki na plecach

Niedawno odszedł legendarny aktor - Roman Kłosowski. O jego ostatnich chwilach do tej pory nie było wiadomo zbyt wiele, ale teraz je odtajniono. Czytając o tym, ciarki same przebiegają po plecach.

Roman Kłosowski był aktorem-legendą. Wiadomość o jego śmierci bardzo zasmuciła Polaków, których był absolutnym ulubieńcem. Wiemy, jak wyglądały ostatnie chwile wspaniałego artysty. Legendarny Maliniak z serialu Czterdziestolatek odszedł w wieku 89 lat. Dla jego rodziny był to ogromny cios. Nie cierpieli jednak sami - aktora opłakują również jego wierni fani i wszyscy ci, którzy go podziwiali.

Roman Kłosowski - ostatnie chwile

W sposób szczególny ten trudny moment przeżywają również jego przyjaciele. Aktorka Teresa Lipowska opowiedziała właśnie o ostatnich chwilach swojego kolegi po fachu. Jej relacja sprawia, że ciarki przebiegają po plecach. W niedzielne południe głaskałam go po ręku. Był już bardzo słaby, z bardzo marnym kontaktem. Ale wiem, iż wiedział, że jestem obok niego – opowiedziała o ostatnich chwilach życia Kłosowskiego w Super Expressie. Teresa Lipowska udała się do niego wiedząc, że jest chory na zapalenie płuc. Roman Kłosowski przebywał od jakiegoś czasu w domu opieki. To tam właśnie Lipowska miała okazję chociaż symbolicznie się z nim pożegnać. - Gdy go ujrzałam, był w strasznym stanie. Bardzo cierpiał. Głaskałam go delikatnie. To było nasze ostatnie pożegnanie. Śmierć skróciła jego męki... Przez wiele lat byliśmy ze sobą bardzo, bardzo blisko. Czuję ulgę, że towarzyszyłam Romkowi w ostatnich chwilach – relacjonowała Lipowska.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pieczyński nie wytrzymał! W programie na żywo: Kościół katolicki powinien…
  2. Atak w Wielki Czwartek! Ogromna obława na zamachowca
  3. Makabra w Wielki Piątek. Dziesiątki UKRZYŻOWANYCH, krwawy marsz
  4. Wellman i Prokop nie wytrzymali! Burzliwa dyskusja w Dzień Dobry TVN
  5. To ten człowiek wyciągnął Tomasza Komendę z więzienia. Zawdzięcza mu życie
julia_scorupco1Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!Czytaj dalej
lapiccy2Miłość jak ze snu: Gwiazdy, które związały się ze swoimi fanamiCzytaj dalej
Źródło: natemat.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News