Internauci tarzają się ze śmiechu. Giertych zmasakrował Kuchcińskiego

Internauci tarzają się ze śmiechu. Giertych zmasakrował Kuchcińskiego Źródło: screen youtube.com/Onet News

Roman Giertych swoją ostatnią wypowiedzią zmasakrował Marka Kuchcińskiego. Internauci nie mogą pozbierać się po słowach byłego wiceprezesa Rady Ministrów.

We wszystkim chodziło o wstrzymany protest osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. Walka protestujących przez ponad miesiąc była jednym z najważniejszych wątków, pojawiających się w mediach. Bez wątpienia ten temat nie zakończy się prędko. Nadal główny postulat protestujących nie został spełniony, a oni sami opuścili budynek Sejmu w poczuciu strachu o swoje bezpieczeństwo oraz życie. Teraz o całej sytuacji wypowiedział się Roman Giertych, który o wszystkim informuje na swoich mediach społecznościowych. Jednak czegoś takiego nie widzieliśmy już od dawna.

Roman Giertych masakruje Kuchcińskiego

Giertych w bardzo ironiczny sposób wypowiada się o zwycięstwie Marka Kuchcińskiego. - Nastał wreszcie dzień zwycięstwa. Całe 40 dni czekaliśmy na to, aby pan Marszałek poradził sobie z tymi, którzy brutalnym skokiem na kasę próbowali wyrwać łupy dobrej zmianie. A niedoczekanie ich! - pisze Roman Giertych. W dalszej części postu Giertych wymienia osoby, na które rządowi nie zabrakło pieniędzy w przeciwieństwie do osób niepełnosprawnych. - Miałoby zabraknąć na naszych kochanych arystokratów, którzy sprzedają obrazy podarowane Narodowi? Miałoby zabraknąć na nagrody? Na drugie pensje dla pisowskich radnych? Na ochronę prezesa? Na wyjazdy pani Anders i loty premier Szydło? Na imprezy Misiewicza? Na o. Rydzyka? Na nowe areszty w budowie? Na milionowe pensje kuzynów posłów w spółkach? Na szkolenie z PR dla Marszałka? Na skórę w fotelach samolotów dla VIP? Na gazety prawicowe? Na kupioną podwyżkami Policję? - dodaje. Według internautów Roman Giertych swoimi słowami trafił w punkt. Podkreślają, że jego słowa w bardzo zabawny sposób, pokazują problem, który w żadnym stopniu zabawny nie jest. Nie kryją swojego poparcia dla słów Giertycha. Wprost mówią, że Roman Giertych trafnie i w pełni zasłużenie zmasakrował Kuchcińskiego. Sami też dodali coś od siebie.  - Dzień zwycięstwa maj zielony, białe kwitną bzy. Prezes usiadł zamyślony , wspomniał wojny dni. Jak Kuchciński wraz ze strażą, inwalidów bił, jak się Żalek w tłumaczeniach przed matkami wił. Jak im dostęp do toalet pięknie zastawili, jak ich w sejmie kotarami od ludzi dzielili. Dzień zwycięstwa maj zielony, białe kwitną bzy, Prezes siedzi zamyślony, nie zapominajmy My - pisze jeden z internautów. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
  1. To KONIEC protestu w Sejmie! Jest deklaracja
  2. PiS ujawnił co zrobi z Tuskiem. Szok w szeregach opozycji
  3. Tym razem Pawłowicz poszła o krok za daleko. „Skończy się w sądzie”
źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News