"Rolnik szuka żony" znika z anteny TVP. Fani są zrozpaczeni

"Rolnik szuka żony" znika z anteny TVP. Fani są zrozpaczeni

"Rolnik szuka żony" na dobre utrwalił się w świadomości widzów. Wszystko jednak wskazuje, że show będzie musiało ustąpić miejsca innej produkcji. Widzowie mają mieszane odczucia. 

"Rolnik szuka żony" stał się w krótkim czasie jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów TVP1. Starania kandydatek o względy żyjących na wsi kawalerów z wypiekami na twarzy śledzą tysiące widzów.

Nowy pomysł na lepsze show?

Dziś media donoszą, że w godzinach transmisji "Rolnika" pojawi się nowy program. Od przyszłej wiosny będzie nim nowe show telewizji publicznej dedykowane przede wszystkim... seniorom. "Sanatorium miłości" - tak ma nazywać się nowy, autorski program TVP. Będzie on połączeniem rozrywkowego z natury show z elementami dokumentu. Produkcję poprowadzi Marta Manowska. Jak donoszą Wirtualnemedia.pl na początek stacja zaplanowała 10 odcinków. W programie mogą wziąć osoby po "60". Ma skupiać się na sprawach obyczajowych. Jak czytamy w serwisie WirtualneMedia.pl "ma poruszać zagadnienia zdrowia, edukacji oraz poradnictwa. Cel główny jest jednak inny - pokazanie, że starość nie powinna kojarzyć się z fałszywymi stereotypami o szwankującym zdrowiu.

Rolnik szuka żony i jego "seniorski" następca

Do programu załapie się 12 seniorów. Spędzą one owocny czas w sanatorium Równica w Ustroniu (Beskid Śląski), gdzie przez trzy tygodnie mają się poznać i przeżyć nowe przygody. Ideą programu jest pokazanie, że starość nie musi wiązać się z nudą, a wręcz przeciwnie - seniorzy na jesień życia również potrafią się "rozerwać". Głos w sprawie zabrała Marta Manowska, przyszła prowadząca, a dziś kojarzona przede wszystkim z "Rolnikiem"... - Cieszę się, że narodził się pomysł takiego programu. Jego bohaterowie, ludzie w jesieni swojego życia, są naprawdę w pięknym wieku. To taki moment, kiedy ma się już za sobą wychowanie dzieci, wypuszczenie ich na świat. Stąd tak wiele starszych osób mówi dzisiaj, że to ten czas, żeby zacząć się nim cieszyć - cytuje Manowską serwis Wirtualnemedia.pl. Wizja końca "Rolnika" wzbudza rozsterki. Część fanów nie może przeboleć zmian i nowej konwencji, część widzi w nowym pomyśle "największa głupotę".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Co za paździerz. Możliwy tylko w TVP Kurskiego - czytamy w sieci. - Największa głupota roku - pisze inny z internautów. Nie brakuje jednak pochwał dla takiego pomysłu. Sytuacja jedynie dowodzi, że to seniorzy stają się głównym odbiorcą TVP. Niektórych nie dziwi więc, że nie tylko informacja, ale i rozrywka powinna być serwowana właśnie pod tą grupę wiekową. - I bardzo dobrze. Ile można oglądać celebrytów, którzy gotują, podróżują, robią sobie operacje, maseczki, ogródki, mieszkania i fryzury? Ile można mamić się złudzeniami, że świat to piękni, młodzi i z sukcesami? Przed ekranami siedzą teraz najczęściej ludzie starsi. Brawo dla TVP, że nie boi się iść w tak niekomercyjny target - docenia jeden z internautów.Najlepsze newsy dnia:

  1. Widzowie Rolnik szuka żony w ciężkim szoku! To nie może się tak zakończyć
  2. Gwiazda „Rolnik szuka żony” zmiażdżona przez widzów! Po tym się nie podniesie
  3. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
  4. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
Następny artykuł