W Rolnik Szuka Żony wszystko już jasne. A widzowie są wściekli!

W Rolnik Szuka Żony wszystko już jasne. A widzowie są wściekli! Źródło: facebook.com/rolnikszukazony

"Rolnik szuka żony" to program, któremu mało kto wróżył tak wielki sukces. Jednak kolejne edycje cieszą się rosnącą popularnością, a widzowie z wypiekami na twarzy śledzą kolejne perypetie miłosne bohaterów. W ostatnim odcinku programu doszło do rozstrzygnięć, które w dużym stopniu rozwścieczyły fanów.

"Rolnik szuka żony" wkroczył właśnie w swoją decydującą fazę. Bohaterowie produkcji Telewizji Polskiej musieli podjąć kluczowe decyzje, co na pewno nie było dla nich łatwe. Po ogłoszeniu finalnych postanowień widzowie nie mogli uwierzyć w to, co się stało. Największe kontrowersje wzbudziły wybory dwóch uczestników, którzy w dużym stopniu podpadli swoim fanom.

"Rolnik szuka żony" - widzowie wściekli na bohaterów

W najnowszym wyemitowanym epizodzie programu panowie musieli podjąć bardzo trudną decyzję. Nadszedł najwyższy czas zadecydowania o tym, które z partnerek otrzymają szanse i zostaną z nimi być może na stałe. Największe kontrowersje wzbudziły wybory Grześka i Łukasza. Ten pierwszy postanowił dać szansę Dorocie, z kolei ten drugi zdecydował się na kontynuowanie miłosnych podbojów z Agatą. W przypadku Grzegorza wielu fanów wierzyło, że jego ostateczny wybór padnie na Martynę. Jednak sprawy potoczyły się zdecydowanie inaczej. Fani mają bardzo odważną teorię odnośnie do tego, co skłoniło go do finalnego zaakceptowania drugiej kandydatki. - Dorocie jeszcze odwidzi się z trzy razy, żeby zostać kurą domową i matką gromadki dzieci, a on niestety, ale wybrał nie powiem czym, bo mu na randce dała trochę pomacać i już. Sam powiedział, że z początku nie myślał, że ją wybierze, to wiadomo, co zadecydowało. Martyna przynajmniej ma klasę, że na randce od razu nie wskakiwała na kolana, żeby uwieść - twierdzi jeden z internautów. - Wybrał Dorotę, bo zaiskrzyło? Po prostu podała mu się na tacy, a on uległ. A Martyna była powściągliwa, ale to nie znaczy, że też by nie chciała takiej bliskości. Zdecydowanie lepszy byłby wybór Martyny - dodaje kolejny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie mniej krytycznie widzowie wypowiadają się o postawie Łukasza. Dużym echem odbiła się jego przygoda z Pauliną, do której bardzo się zbliżył, a następnie odtrącił. Po awanturze z poprzedniego odcinka, w której stwierdził, że wszystko jej jej winą, postanowił, że w dalszych losach będzie towarzyszyła mu Agata. - To jest łeb... Dziewuchę robił w konia, a na końcu, że jest niedobra... Narcyz pierd... - komentuje internauta. - Zrobił sobie wstydu nie tylko na całą wieś, ale i całą Polskę... Teraz pewnie siedzi przed telewizorem, sapie i ociera pot z twarzy - dodaje kolejna osoba. - Trzymajcie mnie w pięciu! Łukasz! Ty kłamczuchu! Gałganie, hultaju wstrętny! Paulina zrobiła awanturę i nie jest dobrym człowiekiem?! Po tym co zrobiłeś, to była najbardziej kulturalna reakcja, jaką mogła Ci zaoferować - podsumowuje fanka programu.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Gwiazda „Przyjaciółek” ciężko zachorowała. Ksiądz stanął nad jej łóżkiem 
  2. Koszmarny dramat „Waldka” z Kiepskich. Chodzi o córkę aktora, okropne doniesienia 
  3. Gwiazda DDTVN zaliczyła mega wpadkę! Widzowie zwijają się ze śmiechu 
  4. Znaki zodiaku i ich największe problemy. Jak je naprawić?
Następny artykuł