Rolnik szuka żony
Fot. TVP
Wiadomości Pikio - 4 Grudnia 2018

Wyciekła cała prawda nt. uczestniczek Rolnik szuka żony. Tego nie widzieliście w programie!

Rolnik szuka żony to emocjonujący program miłosny produkowany na potrzeby TVP. Rolnicze sprzęty, awantury, łzy i pocałunki - to właśnie możemy oglądać na antenie telewizyjnej jedynki. Finałowy odcinek jest już za nami, a prawdziwe emocje dopiero się zaczęły. Doszło do ostrej konfrontacji między uczestniczkami programu. Kulisy poznajemy dzięki występowi gwiazd tego, budzącego emocje show w programie Pytanie na śniadanie.

Rolnik szuka żony zdecydowanie nie jest spokojnym programem. Gdy w grę wchodzą ludzkie uczucia, sytuacja potrafi zrobić się niezwykle gorąca i trudna do opanowania. Tak stało się w ostatniej edycji, kiedy to rolnicy pokazali swoje mroczne strony. Prowadząca program Marta Manowska nie wiedziała, co się właściwie dzieje.

Rolnik szuka żony jakiego nikt się nie spodziewał. Ostre słowa w finałowym odcinku

W finałowym odcinku "Rolnika" nie zabrakło prawdziwych emocji. Doszło do konfrontacji między Pauliną, a Łukaszem. Para musiała spojrzeć sobie w oczy i powiedzieć kilka słów. Porzucona kobieta nie zamierzała owijać w bawełnę. - Ja współczuję Agacie, bo będzie na pewno płakać przez niego. On mi zaczął dawać nadzieję, między nagraniami. Jeszcze dzień przed moim przyjazdem na gospodarstwo pisał do mnie, a potem się nagle urwało - boleśnie wypomniała. Później nie było już tak miło. Paulina zaczęła używać coraz ostrzejszych słów. - Poleciałeś na dupę po prostu. Skoro byłeś wielce zakochany w Agatce, to po cholerę do mnie pisałeś?! Zdradzałeś już wtedy mentalnie Agatę, to jest słabe!. Jesteś słabym facetem i wybrałeś słabą kobietę. Nie masz jaj! – wykrzyczała wściekła, porzucona Paulina. W sieci zawrzało po jej wystąpieniu. - Nie chcę na niego patrzeć - stanowczo zakończyła swoją wypowiedź.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
rolnik_szuka_zony"Rolnik szuka żony": Nikt się tego nie spodziewał! Zaskakujące zwroty akcji w programieCzytaj dalej

Wywarzona odpowiedz ze strony pogromczyni Pauliny

Łukasz i Paulina po finałowym odcinku wybrali się do Pytania na śniadanie, aby opowiedzieć o swojej miłości. Podczas programu trzymali się za rączki i czule wspominali pierwsze chwile w "Rolniku". Operator często robił zbliżenia na dłoń kobiety, na którym lśnił pierścionek zaręczynowy. Agata postanowiła odgryźć się Paulinie, za jej wcześniejsze, nieprzyjemne słowa. - Smak porażki nie jest miły. Była zbyt pewna, że zostanie wybrana - dokopała byłej rywalce. Agata opowiedziała również o tym, że ona do tej walki podeszła ze spokojem. Miała przeczucie, a ponadto Łukasz dawał jej wyraźne znaki. Nie musiała się więc stresować, spokojnie czekała do finału. Ja przyjechałam do Łukasza i nie liczyłam na to, że zostanę wybrana. Po prostu przyjechałam i niech się dzieje co chce, a ona przyjechała ze świadomością, że zostanie - opowiedziała w pełni spokoju.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kuba Wojewódzki: Żona wreszcie go usidli? Sensacyjne zmiany w życiu gwiazdora
  2. Były chłopak Górniak ujawnił wszystko. Wielu będzie w szoku
  3. Kochają go miliony, spotkał go makabryczny dramat. Piekło Dawida Kwiatkowskiego
  4. Pobicie to dopiero początek koszmaru Felicjańskiej! To co wydarzyło się potem PRZERAŻA
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony. MEMY, których widzowie nie zapomnąCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News