Niesamowity krok uczestnika Rolnik szuka żony! 72-latek poślubił 32 lata młodszą kobietę

Niesamowity krok uczestnika Rolnik szuka żony! 72-latek poślubił 32 lata młodszą kobietę

Rolnik szuka żony to popularny program telewizyjny emitowany na antenie TVP. Teraz cały internet obiegła informacja o jednym z uczestników, który szczęśliwie odnalazł swoją drugą połówkę.

Rolnik szuka żony to program telewizyjny ukazujący perypetie grupy kawalerów mieszkających na polskiej wsi, którzy pragną odnaleźć prawdziwą miłość. Produkcja okazała się prawdziwym hitem dzięki barwności biorących w niej udział mężczyzn. Teraz gdy trwa właśnie najnowszy sezon programu, dowiedzieliśmy się o ślubie jednego z bohaterów poprzedniej edycji.

Rolnik szuka żony: małżeństwo jednego z uczestników

72-letniemu Mikołajowi podczas kręcenia programu nie udało się odnaleźć swojej wybranki serca. Jak się jednak okazało, miłość czekała na niego znacznie bliżej, niż ktokolwiek mógł się tego spodziewać. Mężczyzna ożenił się z młodszą o 32-lata sąsiadką Martą. O zaręczynach para poinformowała w jednym z porannych programów telewizyjnych. Teraz na oficjalnym profilu na Facebooku programu zobaczyć można wzruszający wpis, zamieszczony wraz ze zdjęciem szczęśliwej pary. - W - nie tak znowu już krótkiej - historii naszego programu, co jakiś czas mamy przyjemność poinformować Was o tym, że dwie osoby zdecydowały się spędzić ze sobą resztę wieczności. Tak jest dzisiaj. Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że dziś sakramentalne tak powiedzieli sobie Mikołaj z Rolnik Szuka Żony 4 i jego wybranka Marta. Milion lat młodej parze! - czytamy
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Wpis został wyświetlony przez tysiące osób, a wiele z nich postanowiło zostawić po sobie również ślad w postaci komentarza. Większość z nich zawiera wspaniałe życzenia dla pary młodej oraz serdeczne gratulacje. Oczywiście nie mogło też zabraknąć tych bardziej krytycznych, które najczęściej skupiają się wokół wieku Mikołaja oraz różnicy w ilości lat pomiędzy nim i Martą. Jednak bez wątpienia wszyscy fani zarówno Mikołaja, jak i całego programu są bardzo zadowoleni ze szczęścia jednego z ulubionych uczestników programu. Jego historia pokazuje, że prawdziwa miłość może nas czekać w każdym wieku. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zapomniana gwiazda Dzień Dobry TVN powróciła. Widzowie zaskoczeni
  2. Anna Przybylska czuła, że umrze młodo. Intuicja przepowiedziała jej okrutną chorobę
  3. Meghan Markle została całkiem sama. Przerażające doniesienia
źródło: popularne.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News