Odrzuciła go na oczach całej Polski! Upokorzony uczestnik "Rolnik szuka żony" znalazł nową miłość

Odrzuciła go na oczach całej Polski! Upokorzony uczestnik "Rolnik szuka żony" znalazł nową miłość Źródło: screen/youtube/ZakochanyCiul

"Rolnik szuka żony" nie przestaje zaskakiwać, choć emisja ostatniej serii zakończyła się już jakiś czas temu. Ten mężczyzna został upokorzony na oczach całej Polski przez swoją wielką miłość, jednak postanowił się nie poddawać. Teraz ogłosił swój wielki sukces - znalazł wybrankę, z którą chce spędzić resztę swego życia. 

"Rolnik szuka żony" to jeden z najgłośniejszych show TVP w ostatnich latach. Format od samego początku wzbudza ogromne kontrowersje, a przed kamerami doszło do wielu skandali i niesamowitych sytuacji, które nie zawsze niestety kończyły się dobrze. Każda z nich jednak sprawiała, że każdy odcinek cieszył się ogromną popularnością i przynosił stacji kolosalne zyski. Jeden z ulubionych uczestników programu przed kamerami jednak przeszedł coś wstrząsającego. Miliony Polaków patrzyło na to, jak jego wielka miłość odrzuca jego zaloty i wybiera innego, ostatecznie jednak okazuje się, że wszystko skończyło się dobrze. "Rolnik szuka żony" był jego porażką, jednak udało mu się znaleźć prawdziwą miłość.

"Rolnik szuka żony" był dla niego traumatycznym przeżyciem

Nie dla wszystkich uczestników udział w programie "Rolnik szuka żony" był cudownym doświadczeniem, które całkowicie zmieniło ich życie. Dawid był uwielbianą postacią czwartej edycji formatu, której kibicowało tysiące Polaków. Przez wszystkie odcinki zaciekle walczył o serce Małgosi, która od pierwszego wejrzenia zawróciła mu w głowie. Robił wszystko, co tylko było możliwe, by przekonać ją do swojej osoby, ostatecznie jednak ta zdecydowała się na Pawła, a jakby tego było mało, wzięła z nim ślub i niedawno pojawiła się informacja, że para spodziewa się potomka. Wszyscy bali się, że dla Dawida będzie to wstrząs, który bardzo się odbije na jego życiu. Teraz jednak okazuje się, że mężczyzna nie porzucił marzeń o szczęśliwym życiu u boku kochającej go kobiety.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W końcu znalazł wielką miłość i zdecydował się przejść do kolejnego etapu

Niedawno pojawiła się informacja, że Dawid znalazł sobie nową dziewczynę. Obydwoje są przekonani o łączących ich uczuciu i publicznie mówią o wielkiej miłości, która ich połączyła. Wciąż o kobiecie niewiele wiadomo, pewne jest jednak, że zajmuje się kosmetologią i ma psa o imieniu Lilu. Teraz na jaw wyszła kolejna zaskakująca informacja - okazuje się, że Dawid zdecydował się na kolejny krok. Postanowił się oświadczyć swojej nowej miłości, a dziewczyna z radością przyjęła pierścionek. Na parę natychmiast spłynęła cała lawina życzeń od zachwyconych internautów oraz słów uznania, że porażka w "Rolnik szuka żony" nie zniszczyła mu życia. rolnik szuka żony Fot. Instgaram/busiarzwwl ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Nigdy byście się nie domyślili! Wiek Barbary Kurdej-Szatan to totalne zaskoczenie
  2. Szokujące wyznanie Czytelnika: "Ta jędza wrobiła mnie w DZIECKO! Nie zapłacę ani grosza"
  3. Skandal na żywo w TVP. Wszyscy śmieją się ze stacji Kurskiego
  4. Nie uwierzycie, co córka Wiśniewskiego wytatuowała na ręce
  5. Tadeusz Rydzyk wchodzi do polityki! Co uważają o tym Polacy?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News